Kadaň

 
 

Mimořádné opatření v sociálních službách NADĚJE, oblast Litoměřice

Na základě opatření Ministerstva zdravotnictví jsou od 10. září 2020 až do odvolání všechny osoby ve všech vnitřních zařízeních sociálních služeb povinny nosit ochranné prostředky dýchacích cest (nos, ústa), které brání šíření kapének. Při vstupu do vnitřních prostorů navíc vyzýváme každou osobu, aby aplikovala námi umístěnou dezinfekci na ruce. Děkujeme za pochopení.

AKTUALITY

 
 
NADĚJE na Benefičním plese v Kadani

NADĚJE na Benefičním plese v Kadani

14.11.17

NADĚJE se zúčastnila Benefičního plesu v Kadani.


Více...
 
NADĚJE na Benefičním plese v Kadani

Neziskové organizace působící v Kadani pořádaly tradiční benefiční ples města Kadaně. Plesalo se na téma „Návrat do Končičíny“, celý večer se nesl v nádechu orientu z dálného východu. Místo tradičních jednohubek návštěvníci ochutnali skvělé sushi. K poslechu hrála skvělá kapela a připravená byla i bohatá tombola. Vyfotografovat se mohli návštěvníci v připraveném fotokoutku. Výtěžek z benefičního plesu ve výši 16.190,- Kč si odnesla organizace NADĚJE. Děkujeme!   


Méně...
 
NADĚJE při setkání na sídlišti E a A

NADĚJE při setkání na sídlišti E a A

03.11.17

Ve dnech 6. 9. 2017 a 2. 10. 2017 proběhla setkání s obyvateli sídlišť A a E. 


Více...
 
NADĚJE při setkání na sídlišti E a A

Ve dnech 6. 9. 2017 a 2. 10. 2017 proběhla setkání s obyvateli sídlišť A a E. Na setkání diskutovali občané města společně se zástupci města a zástupci působících organizací o spokojenosti o životě na sídlišti a možnostech zlepšení. Setkání s občany bylo vedeno ve spolupráci s Agenturou pro sociální začleňování. Celé setkání bylo i tentokrát vedeno metodou Word Café, která spočívá v rozdělení diskutujících do menších skupinek v čele s kavárníkem, které pak prezentují své poznatky před celým týmem. Cílem metody bylo zjistit, jak se žije obyvatelům sídliště E a A, co je trápí a co by na svém sídlišti chtěli změnit. Vedení města se těmito výstupy a náměty bude zabývat.

 

 Méně...
 
Podzim v chráněném bydlení

Podzim v chráněném bydlení

27.10.17

Klienti chráněného bydlení NADĚJE v Kadani vytvářeli podzimní výzdobu - vydlabávané dýně, které poté umístili na skalku u kanceláře


Více...
 
Podzim v chráněném bydlení

Klienti chráněného bydlení NADĚJE v Kadani vytvářeli podzimní výzdobu - vydlabávané dýně, které poté umístili na skalku u kanceláře NADĚJE v ulici Jana Švermy. Dále si klienti z vypěstovaných dýní ze zahrádky udělali dýňovou polévku. 


Méně...
 
2. ROČNÍK KABELKOVÉHO VELETRHU

2. ROČNÍK KABELKOVÉHO VELETRHU

25.09.17

Chráněné bydlení NADĚJE v Kadani pořádá 2. ročník Kabelkového veletrhu. 


Více...
 
2. ROČNÍK KABELKOVÉHO VELETRHU

Po úspěšném minulém ročníku Kabelkového veletrhu, pořádá chráněné bydlení NADĚJE v Kadani 2. ročník, který se bude konat 21.11. v KZ Orfeum v Kadani. Nyní vyhlašuje sbírku kabelek, které budou na akci nabídnuté k prodeji. Do sbírky mohou být věnovány kabelky, kabely a batohy různého druhu, ať už nové nebo použité, malé nebo velké, společenské, nákupní, sportovní, zkrátka jakékoliv, které kdysi sloužily a nyní již jen zahálí ve skříních a policích. Kabelky a kabely, které by mohly ještě někomu udělat radost a plnit účel, pro který byly vyrobeny.

Výtěžek z prodeje bude použit na zakoupení skleníku na zahradu do chráněného bydlení pro osoby s mentálním postižením a duševním onemocněním. Sběr kabelek začíná od teď a potrvá až do 17.11. Sběrná místa jsou:

- NADĚJE, chráněné bydlení (J. Švermy 569),

- Městská knihovna v Kadani (Tyršova),

- knihovna pobočka (Golovinova). 


Aktuální informace sledujte na webu či našem Facebooku Naděje, pobočka Klášterec nad Ohří a Kadaň.

 

Děkujeme, že pomáháte!


Méně...
 
Vítězství v 1. ročníku senior olympiády

Vítězství v 1. ročníku senior olympiády

07.09.17

Dne 6.9.2017 se konal 1. ročník senior olympiády pořádané Domovem harmonie a klidu v Chomutově. 


Více...
 
Vítězství v 1. ročníku senior olympiády

Dne 6.9.2017 se konal 1. ročník senior olympiády pořádané Domovem harmonie a klidu v Chomutově. Své síly změřili "sportovci" v pěti různých disciplínách (šipky, puzzle, poznávání předmětů, kuželky, hod kroužkem na cíl). Mezi sebou soupeřily družstvo Domova harmonie a klidu, s.r. o. - DsZR, družstvo Chráněného bydlení Naděje Kadaň, družstvo MSSS Most a družstvo Domova pro seniory Písečná. Během celého dopoledne bylo připraveno bohaté občerstvení a živá hudba. Tým chráněného bydlení NADĚJE v Kadani se umístil na 1. místě v kategorii družstev. Jednotliví soutěžící také obdrželi diplomy za krásná umístění v jednotlivých soutěžních disciplínách. Děkujeme za pozvání a těšíme se již na příští rok!

Více fotografií naleznete na facebookových stránkách. 


Méně...
 
Šipkový turnaj

Šipkový turnaj

21.07.17

V chráněném bydlení proběhla soutěž v šipkovém turnaji. 


Více...
 
Šipkový turnaj

V chráněném bydlení proběhla soutěž v šipkovém turnaji. Bylo připraveno bohaté občerstvení a krásné ceny pro všechny soutěžící. Výkony soutěžících byly vyrovnané, první místo bylo oceněno hlavní cenou v podobě sladkého dortu. Celé odpoledne se velice vydařilo, klienti spolu s pracovníky si jej velice užili. Více fotografií naleznete na našich facebookových stránkách. 


Méně...