Vysoké Mýto

 
 

Hledáte-li formuláře žádosti o poskytnutí služby nebo další informace, přejděte do sekce Dům pokojného stáří / Dokumenty ke stažení nebo klikněte zde.

 
 
NÁVŠTĚVA Z MŠ ČTYŘLÍSTEK

NÁVŠTĚVA Z MŠ ČTYŘLÍSTEK

06.05.22

K příležitosti svátku všech maminek, který letos vychází na druhou květnovou neděli


Více...
 
NÁVŠTĚVA Z MŠ ČTYŘLÍSTEK

K příležitosti svátku všech maminek, který letos vychází na druhou květnovou neděli, tedy osmého května 2022, k nám do zařízení přišla skupinka dětiček ze školky spolu se svými učitelkami. Přinesly krásná ručně vyráběná přáníčka, která rozdaly mezi přítomné klientky a klienty na 4. patře v jídelně. Společně pak zazpívaly a zarecitovaly. Moc děkujeme dětem a paním učitelkám za milou návštěvu a budeme rádi, když k nám znovu zavítáte!


Méně...
 
MÁJOVÉ ZPÍVÁNÍ V NADĚJI

MÁJOVÉ ZPÍVÁNÍ V NADĚJI

05.05.22

Dnešní májové odpoledne přišla do Naděje klientům zpříjemnit noblesní dáma 


Více...
 
MÁJOVÉ ZPÍVÁNÍ V NADĚJI

Dnešní májové odpoledne přišla do Naděje klientům zpříjemnit noblesní dáma a skvělá zpěvačka paní Dana Štěpánová. Jako doprovod jí byly elektrické klávesy díky, kterým vnesla rozmanité tóny mezi všechny posluchače. Její hudební vystoupení bylo obohaceno o mluvené slovo, kdy před každou další sérií písní zmínila jejich význam, důvod, souvislosti a propojenost se svým vlastním životem. Nechala nás tak nahlédnout do svého života, který dostal ten správný význam ve chvíli, kdy se setkala s Bohem a poznala jeho nekonečnou lásku. Po poznání a uvěření v Boha se její život proměnil a ona se začala cítit skutečně šťastná, milovaná a volná. Tuto krásnou víru v Boží lásku, spravedlnost a věčnost šíří svou hudbou a pro naše klienty to byl balzám na duši. Moc děkujeme paní Štěpánové za její čas, který tu u nás strávila.


Méně...
 
Poslední omezení návštěv byla zrušena

Poslední omezení návštěv byla zrušena

Od 5.4.2022 není potřeba používat respirátory.

05.05.22

Skončila povinnost používat respirátory v sociálních službách a  ve zdravotnictví.


Více...
 
Poslední omezení návštěv byla zrušena

Vážení návštěvníci,

s radostí vám oznamujeme, že došlo ke zrušení pandemické pohotovosti a tím i posledních mimořádných vládních opatření, která určovala omezení pro umožnění návštěv klientů v našem domově. Od 5.4.2022 je možná návštěva klientů bez dokládání potvrzení o očkování, testech či prodělané nemoci. Není rovněž potřeba vyplňovat žádné formuláře ani používat respirátory

 

I nadále vás však žádáme, abyste v případě zhoršení vašeho zdravotního stavu, zejména při výskytu teploty a respiračních onemocnění, návštěvu raději odložili.

 

 

Děkujeme

Vedení Domu pokojného stáří Naděje


Méně...
 
PODĚKOVÁNÍ SPOLKU POMÁHAT JE V MÓDĚ ZA USPOŘÁDÁNÍ SWEET FESTIVALU PRO NADĚJI

PODĚKOVÁNÍ SPOLKU POMÁHAT JE V MÓDĚ ZA USPOŘÁDÁNÍ SWEET FESTIVALU PRO NADĚJI

22.04.22

Obrovské díky patří všem dobrým lidem, kteří se v sobotu podíleli


Více...
 
PODĚKOVÁNÍ SPOLKU POMÁHAT JE V MÓDĚ ZA USPOŘÁDÁNÍ SWEET FESTIVALU PRO NADĚJI

Obrovské díky patří všem dobrým lidem, kteří se v sobotu podíleli, jakkoliv na celé akci. Počasí bylo chladné a všichni máte náš obdiv, že jste s úsměvem prodávali, co sponzoři a mnozí z pořadatelů nachystali a napekli. Celá akce měla krásného ducha, a to pomoc a snahu přispět na dobrou věc.  Velmi hojná až překvapivá účast návštěvníků, kteří si přišli zakoupit něco malého sladkého, drobnost jako je čelenka do vlasů, káva a čaj nebo slané dobroty od Food truck, nebo jen tak přišli okouknout co se děje, nás moc potěšila. Je vidět, že jako občané držíme při sobě a v případě pomoci se umíme semknout, a to je moc dobře. To v nás udržuje naději, že stále ještě máme naději. Mnohdy slova nestačí a člověk má pocit, že říci jen děkuji je tak málo. Děkujeme všem a děkuje moc. Výtěžek z akce bude použit ve prospěch našich klientů a jistě Vám dáme vědět, jak jsme s ním naložili.

Vedení domu pokojného stáří Naděje


Méně...
 
VELIKONOČNÍ PŘÍPRAVY

VELIKONOČNÍ PŘÍPRAVY

14.04.22

K velikonočním zvykům patří barvení vajíček, pletení pomlázky a pečení různého pečiva, například


Více...
 
VELIKONOČNÍ PŘÍPRAVY

K velikonočním zvykům patří barvení vajíček, pletení pomlázky a pečení různého pečiva, například velikonočního beránka. Díky naší šikovné aktivizační pracovnici Lucce a spolupráci klientů a klientek se během minulého týdne linula krásná vůně při pečení celým horním patrem domova. S pomocí všech, co se účastní aktivizačního programu upekli společně celkem čtyři piškotové beránky. A odměnou bylo samozřejmě to, že si na nich mohli všichni pochutnat!


Méně...
 
POMÁHAT JE V MÓDĚ

POMÁHAT JE V MÓDĚ

Pozvání a poděkování za skvělý nápad, jak podpořit náš Domov pokojného stáří Naděje

14.04.22

Tímto příspěvkem bychom velmi rádi pozvali všechny dobré lidi na krásnou sobotní akci do Jungmanových sadů


Více...
 
POMÁHAT JE V MÓDĚ

Tímto příspěvkem bychom velmi rádi pozvali všechny dobré lidi na krásnou sobotní akci do Jungmanových sadů, kterou pro nás zorganizoval dobročinný spolek (organizace) Pomáhat je v módě. Akce pod názvem Sweet festival se bude konat v sobotu od 9:00 do 16:00 hod. ve Vysokém Mýtě v Jungmanových sadech, a to díky úžasným lidem ze spolku Pomáhat je v módě a také sponzorům, kteří byli ochotni věnovat své produkty na festival a tím získat finanční příspěvek pro Domov pokojného stáří Naděje.  Předem moc děkujeme všem, kteří přijdou, užijí si příjemné dopoledne či odpoledne a podpoří dobrou věc.  Vedení Domu pokojného stáří Naděje


Méně...