Praha

 
 

Podporují nás

 

V seznamu uvádíme dárce, kteří podpořili naši činnost v aktuálním a předchozím roce. Děkujeme.

ÚSTŘEDNÍ ORGÁNY ČR

27.12.16

Seznam donátorů z řad ústředních orgánů ČR...


Více...
 

Ministerstvo práce a sociálních věcí

Ministerstvo zdravotnictví

Ministerstvo zemědělství

 

 

 


Méně...
 

MĚSTA A OBCE

12.12.16

Seznam donátorů z řad měst a obcí...


Více...
 

Hlavní město Praha

Městská část Praha 1

Městská část Praha 2

Městská část Praha 3

Městská část Praha 4

Městská část Praha 5

Městská část Praha 6

Městská část Praha 10

Městská část Praha 11

Městská část Praha 12

Městská část Praha 13

Městská část Praha 14

Městská část Praha 16

Městská část Praha-Libuš

Městská část Praha-Řepy

 


Méně...
 

PODNIKY A PODNIKATELÉ

12.12.16

Seznam dárců z řad podniků a podnikatelů...


Více...
 

2020

Applifting s.r.o.

CZECH PROMOTION POP! s.r.o.

Danone, a.s.

EKOM CZ a.s.

LE & CO - Ing. Jiří Lenc s.r.o.

MEGAFLEX, spol. s r.o.

MONETA Money Bank

PENAM a.s.

POTEX s.r.o.

Vandemoortele Česká republika, odštěpný závod

 

 

2019

Akacia Group, s.r.o.

Alza.cz a.s.

Danone, a.s.

Divadlo Na Fidlovačce, s.r.o.

Divadlo Na Jezerce s.r.o.

EKOM CZ a.s.

FABIO PRODUKT spol. s r.o. 

Fide s.r.o.

Four Seasons Hotel Prague

Franke s.r.o.

HORMEN CE a.s.

Ing. Ladislav Kozák s.r.o. 

JK ARCHITEKTI s.r.o.

KAMA spol. s r.o. 

LE & CO - Ing. Jiří Lenc s.r.o.

MEGAFLEX, spol. s r.o.

MONETA Money Bank

OPTYS, spol. s r.o.

PENAM a.s.

POTEX s.r.o.

ROPO-drůbež, s.r.o.

Schulte TZB, s.r.o.

SIKO KOUPELNY a.s.

Vandemoortele Česká republika, odštěpný závod

 

 

2018

AGARIA a.s.

Akacia Group, s.r.o.

AK-ATELIER, spol. s r.o.

APJ Praha s.r.o.

Avenier a.s.

BAPON - ŠTEPON, s.r.o.

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.

Coffee Source s.r.o.

Coral Club CZ, s.r.o.

DATRAM PRAHA, spol. s r.o. 

EKOM CZ a.s.

Fide s.r.o.

Four Seasons Hotel Prague

Franke s.r.o.

Ing. arch. Lubomír Zeman

Ing. Ivan Jakubec

Ing. Ivo Novák - ŽAKET

Ing. Magdalena Křepinská 

JUDr. Jan Mach

KAMA spol. s r.o.

LASKA DALBOSS, spol. s r.o.

LE & CO - Ing. Jiří Lenc s.r.o.

Mars Svratka, a.s.

MEGAFLEX, spol. s r.o.

Mgr. Renáta Šešínová

Miroslava HAJDUROVÁ

OPTYS, spol. s r.o.

PAS, s.r.o.

PENAM a.s.

PharmDr. Mária Hečková

POTEX s.r.o.

ROPO-drůbež, s.r.o.

Řeznictví, uzenářství - Petr Musil

SALVUS PRAHA Profi s.r.o.

Univerzální zasilatelství, a.s.

Vandemoortele Česká republika, odštěpný závod

 

2017

AIRBUZZ s.r.o. 

AK-ATELIER, spol. s r.o.

Aljok Czech s.r.o. 

Arriello s.r.o. 

Asociace turistických oddílů mládeže ČR

BAPON - ŠTEPON, s.r.o.

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.

DHL solutions k.s.

DIANA COMPANY, spol. s r.o.

EKOM CZ a.s.

EURO MD s.r.o.

Fide s.r.o.

Four Seasons Hotel Prague

Franke s.r.o.

Hájek a Boušová, spol. s r.o. 

HELENA LUKAS FOTO, s.r.o. 

Ing. Ivan Jakubec

Ing. Ivo Novák - ŽAKET

Ing. Magdalena Křepinská 

IRENA FALOUTOVÁ F-Denovo

JUDr. Jan Mach

KAMA spol. s r.o.

LAHŮDKY CAJTHAML s.r.o.

LASKA DALBOSS, spol. s r.o.

LE & CO - Ing. Jiří Lenc s.r.o.

LN Consulting s.r.o.

Loving Hut spol. s r.o.

Mars Svratka, a.s.

MEC3 s.r.o.

MEGAFLEX, spol. s r.o.

Nano Energies Trade s.r.o.

Obslužná spol. s r.o.

OPTYS, spol. s r.o.

PAS, s.r.o.

PENAM a.s.

Pharm.Dr. Mária Hečková 

POTEX s.r.o.

PYTLÍK, a.s.

RAFO s.r.o.

ROPO-drůbež, s.r.o.

Řeznictví, uzenářství - Petr Musil

SALVUS PRAHA Profi s.r.o.

Tanvaldent s.r.o.

Univerzální zasilatelství, a.s.

Václav Friedl

Vandemoortele Česká republika, odštěpný závod

Zemědělské družstvo Liblice

Zeppelin CZ s.r.o.

 

2016

ACTIVENT 365 s.r.o. (PINGUIN)

AK-ATELIER, spol. s r.o.

BAPON - ŠTEPON, s.r.o.

Clearstream Operations Prague s.r.o.

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.

Diplomatická akademie s.r.o.

EKOM CZ a.s.

ESTEC, s pol. s r.o.

Fide s.r.o.

Four Seasons Hotel Prague

Franke s.r.o.

HELENA LUKAS FOTO, s.r.o.

Hostivařská pekárna, s.r.o.

Ing. Ivan Jakubec

Ing. Ivo Novák - ŽAKET

Ing. Magdalena Křepinská 

IRENA FALOUTOVÁ F-Denovo

JUDr. Jan Mach

KALABRIA, spol. s r.o.

KAMA spol. s r.o.

LASKA DALBOSS, spol. s r.o.

LE & CO - Ing. Jiří Lenc s.r.o.

LN Consulting s.r.o.

MAPLAST CZ, s.r.o.

Mars Svratka, a.s.

MASO-PROFIT s.r.o.

MEGAFLEX, spol. s r.o.

Nano Energies Trade s.r.o.

OPTYS, spol. s r.o.

PAS, s.r.o.

PENAM a.s.

Pharm.Dr. Mária Hečková 

POTEX s.r.o.

Rolnická společnost, a.s.

ROPO-drůbež, s.r.o.

Řeznictví, uzenářství - Petr Musil

SALVUS PRAHA Profi s.r.o.

Univerzální zasilatelství, a.s.

UNTRACO, v.o.s.

Václav Friedl

Vandemoortele Česká republika, odštěpný závod

YATE spol. s r.o.

Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o. 

Zemědělské družstvo Liblice


Méně...
 

NEZISKOVÉ PRÁVNICKÉ OSOBY

12.12.16

Seznam dárců z řad neziskových právnických osob...


Více...
 

2020

Nadace ČEZ

Nadace JABLOTRON

Nadační fond Anima

Nadační fond Avast

Nadační fond Tesco

Potravinová banka Praha, z.s

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

 

2019

Apoštolská církev Dobrá Zpráva Praha 

Hoffnung und Hilfe e.V.

International Women´s Association of Prague

Nadace ČEZ

Nadace JABLOTRON

Nadační fond Anima

Nadační fond Tesco

Potravinová banka Praha, z.s

Sbor Alfa a Omega Varnsdorf

Trafo Gallery

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

 

 

2018

Apoštolská církev Dobrá Zpráva Praha

Druhý sbor Českobratrské církve Evangelické v Praze 3 – Žižkově

Hoffnung und Hilfe e.V.

International Women´s Association of Prague

Nadace Brücke/Most – Stiftung, organizační složka

Nadace JABLOTRON

Nadace VIA
Nadační fond Anima

Pěvecký sbor IMBUS

Potravinová banka Praha, z.s

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

2017
Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Druhý sbor Českobratrské církve Evangelické v Praze 3 – Žižkově

Hoffnung und Hilfe e.V.

Hornomlýnská o.p.s.

International Women´s Association of Prague

Nadace JABLOTRON

Nadační fond Anima

Potravinová banka Praha, z.s.

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

 

2016

České sdružení Církve adventistů sedmého dne

Druhý sbor Českobratrské církve Evangelické v Praze 3 – Žižkově

Hoffnung und Hilfe e.V.

International Women´s Association of Prague

Kongregace Šedých sester III. řádu sv. Františka

Nadace Brücke/Most – Stiftung, organizační složka

Nadace ČEZ

Nadační fond Anima

Potravinová banka Praha, z.s.

Sbor Církve bratrské v Praze 3


Méně...
 

FYZICKÉ OSOBY

12.12.16

Seznam dárců z řad fyzických osob...


Více...
 

2020

Adámek Tomáš

Boubínová Eliška 

Brabcová Markéta

Brejša Richard

Bukvovi Jana a David

Cimrmanová Tereza

Černý Jan

Desenská Jitka

Fassmannová Dagmar

Filip Petr

Flodrová Lenka

Fojtíková Klára

Franzová Martina

Fussiová Lenka

Gajdošová Zuzana

Hájek Petr, Mgr.

Halounková Andrea

Hanušová Marie

Hasalík Petr

Hazdra Adam s rodinou

Hejkrlík Jiří, Ing.

Hejrovská Aneta

Hrbek Matěj

Charvát Pavel

Charvátová Anna

Jelínková Eva 

Jeřábková Iva

Jirásek David

Jirsovi Andrea a Jaromír, JUDr.

Jurkovičová Kateřina

Klas Štěpán

Kochová Ivana

Kovařík Jan

Krausová Magda

Křístek Adam

Kubátová Hana

Kučera Tomáš

Lišková Vlasta

Loucký Milan 

Lövy Samuel

Lupíšek Antonín 

Macášková Anna

Marková Mirjam

Mayerová Miroslava

Mlej Pavol, Mgr.

Naňková Dana

Nárožná Barbora

Nguyen Monika

Novotný Ctibor

Novotný Lukáš

Pallierová Jana

Papírníková Zuzana

Pelnařová Radmila

Pešková Ivana

Pitronová Lenka

Poliaková Lenka

Procházka Jan 

Přibyl Hynek

Rampas Tomáš

Reichlová Tatjana

Růžička Milan, Ing.

Sčotková Gabriela

Sedláčková Klára

Sehnalová Lenka

Slota Monika 

Slunéčková Miroslava

Smithová Simona

Solveig Goltermann Dana

Soukup Lukáš

Syblík Petr

Šebestová Denisa

Šípová Dagmar

Šnejdarová Dina

Štréblová Radka

Štěpanovská Veronika

Uhlířová Jitka

Valentová Michaela

Vavřínová Marie

Večeřová Aneta

Vitouš Ladislav

Vitoušová Jana 

Vlk Jan 

Voráčková Olga

Voslářová Marie

Vroblová Malvína, Ing.

Werner Jana

Wright Anna

Zahradníková Zuzana

Zeman Marek

Zemanová Jaroslava, DiS

Ziková Kateřina

 

2019

Adámek Tomáš

Beranová Daniela

Běloglazová Valerie 

Boubínová Eliška

Brunová Veronika

Caldová Aneta

Čermáková Kristina

Černá Markéta

Černíková Ivana

Černý Jan 

Čmuchařová Kamila

Davčíková Gabriela

Desenská Jitka

Dobiášová Karolína

Doležalová Anna

Dubovská Eva 

Dvořáček Josef

Dzurjová Lenka

Eliáš Jakub

Eliášová Anna

Fassmannová Dagmar

Fialová Tereza

Flodrová Lenka

Fojtíková Klára

Franzová Martina

Fuchsová Pavlína

Gibová Zuzana

Ha Monika

Hába Ondřej 

Hájek Ladislav 

Hájek Petr, Mgr.

Halounková Andrea

Harvanková Monika

Hašplová Anna

Hejduk Matěj, Ing.

Hejkrlík Jiří, Ing.

Hellerová Kristina

Heroschová Stanislava

Holanová Andrea

Holeček Petr

Horáčková Ilona, Mgr.

Hradcová Petra

Hrbek Matěj

Chomátová Milada

Chvátal Jakub

Chvojka Tomáš

Chvojková Marie

Chytráček Marek 

Jágriková Silvia

Janáčková Jitka

Janurová Barbora

Jelínek Jakub

Jelínková Eva

Jeřábek Vojtěch

Jeřábková Lucie

Jirátková Hana 

Jirsovi Andrea a Jaromír, JUDr.

Jurek Aleš

Kahounová Magda

Kárníková Hana

Klas Štěpán

Klasová Barbora

Klimešová Zuzana

Klímová Irena 

Kochová Ivana

Kojanová Anna

Konopa Rostislav, Mgr. 

Konrádová Dana

Korbasová Věra

Koupilová Adéla

Kovařík Jan

Kozlíková Lenka

Kratochvílová Marie 

Králová Klára

Krejčík Petr

Kryštofová Jana

Křížovský František 

Kučera Tomáš

Lišková Alice

Lukešová Petra Aurélie, Mgr.

Maierová Simona

Malik David

Matějovský David 

Mičulková Káňová Anna, Ing. 

Mitisková Radka 

Moravcová Monica

Moricová Kateřina

Moslerová Alena

Müllerová Veronika

Navrátil Petr

Nekvapil Jarda

Němečková Veronika

Nguyen Monika

Novotný Ctibor

Palkosková Barbora

Pallierová Jana

Pasiarová Gabriela, Mgr.

Paťavová Tereza

Paulů Alexandra, Mgr.

Pavlíčková Radka

Pešková Ivana 

Petrová Markéta, Ing. 

Pěničková Barbora

Pitronová Lenka

Pivec Jakub

Pivoňková Veronika

Plášil Jakub, Mgr. Ph.D.

Pohl Houkalová Irena

Pokorná Hana, RNDr.

Poliaková Lenka

Potůčková Kateřina

Procházka Ondřej

Rampas Tomáš

Reichlová Tatjana

Režná Adéla

Růžička Milan, Ing.

Ryšánková Tereza

Sasín Tomáš

Sehnalová Eva

Sehnalová Lenka

Skokanová Michaela, Bc.

Slezáková Lucie

Slunéčková Miroslava

Smithová Simona

Sokirka Marcel

Starý Jan

Strkulová Suzana

Strouhal Jakub

Svobdová Lucie 

Syblík Petr

Šebestová Denisa

Šebl Roman

Šimůnek Pavel

Šípová Dagmar

Škoda Petr

Šmejkalová Renáta

Šmiták Petr Josef

Šmídová Monika

Šotola Martin

Šourková Lenka

Štulc Petr

Štursová Renáta

Švajdová Lenka

Švarba Rastislav

Teplanová Lucie 

Tobolka Radim

Tobolková Gabriela

Tóthová L'udmila

Trochtová Gabriela

Truhlář František, Ing. 

Valentová Klára

Vaněk Jan 

Vavřínová Marie

Vetyšková Adéla

Vitouš Ladislav

Vitoušová Jana

Vít Dušan, Ing. 

Vlasák Tomáš

Vlk Jan 

Vobořilová Michaela

Vojtková Lucie

Volná Veronika

Voráčková Olga

Vroblová Malvína, Ing.

Waberová Karolína

Weisflog Ismael

Wiedenová Lenka

Wright Anna

Zahradníková Zuzana

Zezulková Denisa

Zýková Veronika

Žďárská Helena

Žďárská Lenka

Žohová Šárka

 

2018

Adámek Tomáš

Bílková Dana

Brožová Michaela

Brunová Veronika

Desenská Jitka

Dobiášová Karolína

Doležal Pavel

Doule Tomáš

Duben Jiří 

Dvořáková Kristýna

Ďurková Michaela

Eliáš Jakub

Erberová Sandra

Foglová Veronika

Franzová Martina

Granja Monika, Mgr. 

Gregor Jiří, Ing.

Grinová Renata

Guzyová Lucie

Hájek Ota

Hájek Petr, Mgr.

Hájková Lenka 

Hájková Martina 

Halík Tomáš, Prof. Th.D.

Hamplová Dana

Hanušová Marie

Harvánková Monika 

Havlík Ondřej

Hejkrlík Jiří, Ing.

Holomá Pavla

Hrbek Matěj

Chvátal Jakub

Chvojka Tomáš

Janáčková Jitka

Janurová Barbora

Jarolímovi Zdenka a Václav

Jeníčková Lenka

Jirásek David 

Jirsovi Andrea a Jaromír, JUDr.

Kadlecová Emilie

Kellerová Alena

Klimešová Zuzana 

Klímová Irena

Kolman Petr, Mgr. PhD.

Konrádová Dana 

Kostečková Michaela

Kovařík Jan

Krejčík Petr

Krůtovi Marta a Pavel

Langová Renata 

Loucký Milan

Luzarová Kateřina

Macášková Anna

Mach Jan, JUDr.

Máchová Anna

Malik David

Malíková Valérie

Marešová Eva

Mego Pavel

Mitisková Radka

Moslerová Alena

Nečasová Eva, RNDr.

Nečasová Jana

Němečková Veronika

Novotný Ctibor

Nývlt Štěpán

Pallierová Jana 

Pasiarová Gabriela, Mgr. 

Paťavová Tereza

Peroutka Ferdinand

Peterková Jana 

Petrů Alena

Pittnerová Veronika

Pitronová Lenka

Pohl Houkalová Irena, MgA.

Poliaková Lenka

Rampas Tomáš

Reichlová Tatjana

Rozehnalová Romana, Ing. 

Růžička Milan, Ing.

Růžičková Alena

Sázavská Kateřina

Sčotková Gabriela, Mgr.

Sehnalová Eva

Seidl Pavel

Skopal Jakub

Slabá Alžběta

Slunéčková Miroslava

Straková Eva

Strejcová Štěpánka

Strkulová Suzana

Strouhal Jakub

Šimíková Miroslava, Ing.

Šimková Hana, Mgr.

Šimrád František

Šípová Dagmar

Škarpa Josef, Ing.

Škvorová Eva

Šlégr Pavel, Mgr.

Šmiták Petr Josef 

Štulc Petr

Teplanová Lucie

Tůma Josef, Ing.

Trunkátová Nikola

Uhrová Markéta 

Urbanová Helena 

Vadinská Luciana

Válová Renata

Vantuchová Miroslava 

Vlk Jan

Vlková Klára 

Vroblová Malvína, Ing.

Vršovský Jan

Zaoralová Eva, PhDr.

Zeman Marek

Zieglerová Dana

Žďárská Helena

Žďárská Lenka

 

2017

Adámek Tomáš

Bílková Dana

Cigánková Hana

Doležal Pavel 

Dvořáková Kristýna

Ďurková Michaela

Franzová Martina

Gerlová Marcela, Ing.

Gregor Jiří, Ing.

Guzyová Lucie

Hájek Ota

Hájek Petr, Mgr.

Hamplová Dana

Hanuš Martin

Havlík Ondřej

Hejkrlík Jiří, Ing.

Höllgeová Klára

Hykovi Jindra a Tomáš, Ing.

Chmelová Renata 

Chvojka Tomáš

Jeníčková Lenka

Jirsovi Andrea a Jaromír, JUDr.

Klamo Josef

Kolman Petr, Mgr. PhD.

Krůtovi Marta a Pavel

Kučera Tomáš

Loucký Milan

Mach Jan, JUDr. 

Mego Pavel

Mlynarčík Dušan

Mullerová Jana

Nečasová Eva, RNDr.

Novotný Ctibor

Nývlt Štěpán

Pasiarová Gabriela, Mgr.

Peroutka Ferdinand

Peterková Jana

Petrů Alena

Pfau Ralf Uwe, Dr.

Poliaková Lenka

Růžička Milan, Ing.

Růžičková Alena

Seidl Pavel

Scharff Jan

Slunéčková Miroslava

Szende Thomas a Barbara

Ševčík René, Ing.

Šimíková Miroslava, Ing.

Škarpa Josef, Ing.

Šlégr Pavel, Mgr.

Štulc Petr

Tůma Josef, Ing.

Válová Renata

Vlk Jan

Vroblová Malvína, Ing.

Vršovský Jan

Zaoralová Eva, PhDr.

 

2016

Adámek Tomáš

Bedrníková Michaela

Brázda Pavel

Cigánková Hana

Doležal Pavel 

Doležalová Kateřina

Dvořáková Kristýna

Franzová Martina

Gerlová Marcela, Ing.

Gregor Jiří, Ing.

Hájek Petr, Mgr.

Hájková Irena

Hamplová Dana

Hanuš Martin

Havlík Ondřej

Hejkrlík Jiří, Ing.

Herout Pavel

Holíková Marta

Hykovi Jindra a Tomáš, Ing.

Chvojka Tomáš

Jarolímovi Zdenka a Václav

Jarošovi

Jašprová Alena

Jeníčková Lenka

Jirsovi Andrea a Jaromír, JUDr.

Kadlčíková Jitka

Kambourová Tzveta

Kolman Petr, Mgr. PhD.

Krůtovi Marta a Pavel

Kubrová Alžběta

Loucký Milan

Mach Jan, JUDr.

Mego Pavel

Nečasová Eva, RNDr.

Nohejlová Markéta

Nový Zdeněk

Novotný Ctibor

Nývlt Štěpán

Ovčáčková Klára

Pasiarová Gabriela, Mgr.

Peroutka Ferdinand

Pfau Ralf Uwe, Dr.

Plecháč Pavel, MUDr.

Pohunková Dagmar, MUDr.

Poliaková Lenka

Ráček Rostislav

Růžička Milan, Ing.

Růžičková Alena

Seidl Pavel

Scharff Jan

Slunéčková Miroslava

Svoboda Josef, Ing. 

Szende Thomas a Barbara

Šeflová Marta

Ševčík Julius, MgA.

Šimíková Miroslava, Ing.

Šindelář Martin

Škarpa Josef, Ing.

Šlégr Pavel, Mgr.

Štulc Petr

Tůma Josef, Ing.

Válová Renata

Vlk Jan

Voňková Anna

Vroblová Malvína, Ing.

Vršovský Jan

Wiesnerová Věra

Zaoralová Eva, PhDr.

Zuskinová Martina

Zvanovcová Jitka


Méně...