ANDĚL S MIKULÁŠEM V NADĚJI

 

I naše zařízení letos opět 5. prosince navštívil krásný Anděl s dobrým Mikulášem. Našim klientům rozdávali mikulášskou nadílku – plněné perníčky a rozzářili tak mnoho tváří našich obyvatel radostí, dojetím a spokojeností. Každý klient i zaměstnanec dostal od této dvojice sladkou odměnu.  Svoji návštěvu a nadělování ohlašovali Andílek s Mikulášem zvoněním na zvoneček v celém našem domově, vše se opět povedlo „na výbornou“ a všichni si mikulášský den moc užili.