Archiv zpráv

 

Předseda NADĚJE vyhlašuje výběrové řízení na místo Oblastní ředitel-ředitelka ve Zlíně

14.04.21 | Ústředí NADĚJE

Předseda NADĚJE vyhlašuje výběrové řízení na místo

oblastní ředitel-ředitelka ve Zlíně

Požadavky: VŠ vzdělání sociální...


Více...
 

Předseda NADĚJE vyhlašuje výběrové řízení na místo

 

oblastní ředitel-ředitelka ve Zlíně

 

Požadavky: VŠ vzdělání sociálního, ekonomického nebo příbuzného směru, zkušenosti ve vedoucí funkci, organizační a řídící schopnosti, sociální cítění, smysl pro týmovou práci, ztotožnění s posláním organizace, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, časová flexibilita, reprezentativní vystupování, vítána zkušenost v sociální oblasti.

 

Nástup 16. 8. 2021, případně dle domluvy,
pracoviště ve Zlíně.

 

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem
a motivačním dopisem zasílejte do 3. 5. 2021
na adresu nadeje@nadeje.cz,
příp. NADĚJE, ústředí, K Brance 11/19e, 155 00 Praha 5.


Méně...
 
Proběhla akce "Kulový blesk"

Proběhla akce "Kulový blesk"

06.05.21 | Praha

Máte rádi film Kulový blesk? My jsme se v něm přímo zhlédli 


Více...
 
Proběhla akce "Kulový blesk"

Máte rádi film Kulový blesk? My jsme se v něm přímo zhlédli a v dubnu se u nás uskutečnil velký přesun zaměstnanců. Odstartoval ho Jakub Dutka, vedoucí azylového domu a noclehárny na Žižkově, který přijal nabídku na pozici hlavního metodika NADĚJE. Na jeho místo nastoupila Martina Hanusová, původně vedoucí azylového domu v Radotíně. Tu vystřídala Markéta Lietavcová, která tam působila jako sociální pracovnice. Aby toho nebylo málo, sociální pracovnice z žižkovského azylového domu, Pavlína Zoubková, vyhrála výběrové řízení na druhou psycholožku pražské NADĚJE. Její místo převzala Martina Sazková, která je zatím v NADĚJI úplným nováčkem.

 

Pokud počítáte s námi, už víte, že jedna pozice ještě není obsazená - hledáme sociální pracovnici / pracovníka do azylového domu v Radotíně! Když budete sdílet tenhle příspěvek, jistě nám ji / ho pomůžete najít! Děkujeme!

 

https://www.jobs.cz/rpd/1559844014/?rps=202

  

Jakub Dutka

 

Markéta Lietavcová

 

Úvodní foto: osazenstvo AD Žižkov, včetně asistentů Jimmyho a Apolla (s šátkem na krku Martina Hanusová)


Méně...
 
Ke 30. narozeninám přeje Petra Lakatošová

Ke 30. narozeninám přeje Petra Lakatošová

Děkujeme

05.05.21 | Praha

Petra Lakatošová vedla pražskou pobočku v letech 1997 - 2013 a za tu dobu toho dokázala opravdu mnoho.


Více...
 
Ke 30. narozeninám přeje Petra Lakatošová

Petra Lakatošová vedla pražskou pobočku v letech 1997 - 2013 a za tu dobu toho dokázala opravdu mnoho. A jak by ne, je to spoustu let na jeden ředitelský post, nemyslíte? V roce 2013 předávala pobočku novému řediteli s dobře nastavenou sítí služeb pro lidi bez domova - od terénního programu až po tréninkové byty. Ani Petra Lakatošová proto nechybí v řadě gratulantů pražské pobočce k jejímu 30. výročí.

 

Děkujeme, že jste v tom s námi už 30 let. Buďte s námi i nadále. https://www.darujme.cz/projekt/1060

 


Méně...
 
Popřej pražské NADĚJI

Popřej pražské NADĚJI

a buď s námi dalších 30 let

03.05.21 | Praha

Jak víte, letos si připomínáme 30 let od založení pražské NADĚJE. Současná doba nepřeje veřejným akcím, kde bychom mohli výročí oslavit společně s vámi. Rozhodli jsme se nesmutnit a přesunout je do online prostředí.


Více...
 
Popřej pražské NADĚJI

Jak víte, letos si připomínáme 30 let od založení pražské NADĚJE. Současná doba nepřeje veřejným akcím, kde bychom mohli výročí oslavit společně s vámi. Rozhodli jsme se nesmutnit a přesunout je do online prostředí.

 

Budeme moc rádi, když se k oslavám připojíte a popřejete NADĚJI v Praze ke kulatinám i vy! Můžete poslat dar a do komentáře napsat přání. Moc se na vaše slova těšíme. Jsme vděčni, že máme tolik skvělých příznivců a štědrých dárců, kteří nás podporují a vkládají do naší pomoci pro lidi bez domova důvěru.

 

Naším cílem je pomáhat lidem bez domova žít důstojnější a bezpečnější život. Svou pozornost zaměřujeme na lidi, kteří jsou na ulici nejzranitelnější a jejich zdraví jim brání se o sebe postarat. Naši ordinaci a zdravotní péči, kterou poskytujeme, vnímáme jako nezbytnou a nenahraditelnou. Výtěžek z této výzvy věnujeme právě na podporu naší ordinace pro lidi bez domova.

 

Děkujeme, že jste v tom s námi. Už 30 let!

 


Méně...
 
Je nám 30!

Je nám 30!

Slavte s námi

01.05.21 | Praha

Právě dnes si připomínáme 30 let od založení pražské pobočky NADĚJE. 


Více...
 
Je nám 30!

Právě dnes si připomínáme 30 let od založení pražské pobočky NADĚJE. Ohlédnutí zpět nám dává prostor uvědomit si, kam se nejen služby pro lidi bez domova za 30 let posunuly, co pro nás znamenal vznik zákona o sociálních službách a jací jsme „profíci“ v tom, co děláme. Nedokážeme spočítat, kolik potřebných lidí nám prošlo pod rukama, ani kolik skvělých lidí, zaměstnanců - srdcařů, u nás zanechalo stopu. Ale víme, že máme v Praze nezastupitelné místo a že jsme důležitou součástí sítě služeb pro lidi bez domova, bez kterých by vznikla těžko nahraditelná mezera. 

 

Protože současná doba už více než rok veřejným akcím nepřeje, rozhodli jsme se prozatím oslavy přesunout do online prostředí našich sociálních sítí a webu. Věříme ale, že se časem všichni sejdeme a náležitě naše třicetiny oslavíme.  

 

Děkujeme, že jste s námi. Už 30 let! 

https://www.darujme.cz/projekt/1060


Méně...
 
Luxus nebo nutnost?

Luxus nebo nutnost?

28.04.21 | Praha

Vždycky jsme moc rádi, když lidem bez domova v našich službách můžeme nabídnout něco, co pro ně běžně nemáme, i když je to vlastně nezbytnost. 


Více...
 
Luxus nebo nutnost?

 

Vždycky jsme moc rádi, když lidem bez domova v našich službách můžeme nabídnout něco, co pro ně běžně nemáme, i když je to vlastně nezbytnost. Naštěstí díky různým sbírkám a charitativním akcím, a také díky vám všem, jim „něco navíc“ nabídnout můžeme.

 

Báječní Místní místním uspořádali sbírku mobilních telefonů, které spoluobčané mohli přinášet do solidárních podniků. Výsledek je, že telefony už nyní distribuujeme prostřednictvím našeho terénního programu lidem bez domova v ulicích Prahy.

 

Také díky naší zimní sbírce "Darujte nejen nohy v teple" můžeme i nadále rozdávat boty, které každý člověk potřebuje, ale pro lidi bez domova bohužel nejsou samozřejmostí. Mít nohy v teple a suchu je za současného nevyzpytatelného počasí více než důležité.

 

 

 

 


Méně...