Předávání vánočních dárků v NZDM

Den před Štědrým dnem navštívil děti na Mírové ulici předčasně Ježíšek. Pracovnice nízkoprahového zařízení pro děti a mládež v Klášterci nad Ohří přijely předat dětem vánoční dárky s tím, že si je děti dají pod stromeček a rozbalí až na Štědrý den.

Radost byla veliká a jiskřičky v jejich očích naznačovaly, že zvědavost zvítězí a dárky budou rozbaleny mnohem dříve. Děti byly opravdu nadšené a společně jsme si popřáli krásné vánoční svátky a hodně zdraví a úspěchů v novém roce 2020.