BESEDA ZE ZÁCHRANNÉ STANICE PASÍČKA

Letos již poněkolikáté naše zařízení navštívili pracovníci ze záchranné stanice Pasíčka a s sebou přivezli ježka. Ano živého bodlinatého ježka, který je ochočený a byl velmi rád za každé pohlazení od klientů, kteří sebrali odvahu se ho dotknout. Pracovníci se snažili klientům přiblížit nejčastěji zachráněná zvířata a péči o ně, kterou každodenně potřebují. Své povídání prokládali také různými historkami, ve kterých nechyběl humor jim vlastní. V závěru besedy byl prostor pro dotazy či připomínky, pozvání do záchranné stanice, která je otevřena pro veřejnost a také nabídka další návštěvy, pokud o ní budeme mít zájem. Děkujeme pracovníkům záchranné stanice Pasíčka za ochotu nás přijet navštívit a věnovat nám čas.