Do azylového domu zavítal Mikuláš s pomocníky

V azylovém domě NADĚJE v Klášterci nad Ohří jsme přivítali Mikuláše, čerta a anděla. Všechny děti měly odvahu zazpívat Mikulášovi písničku i přes to, že ho doprovázel trochu strašidelný kamarád…

 

Čert byl ale hodný a nikoho si do pekla neodnesl. Naopak děti potěšily krásné mikulášské balíčky plné dobrot, které dostaly od anděla. Děkujeme za milou návštěvu.