V sobotu 8. 12. od 10 do 17 hodin srdečně zveme na příjemné vánoční tvoření do Smetanova domu. Různé litomyšlské organizace tradičně připravují pro veřejnost pestrý výběr nápadů pro zvelebení domovů či jídelních stolů v době vánoc.
Středisko volného času s Rodinným centrem potěší především ty, kteří pracují rádi s přírodními materiály. V plánu je výroba svícnů a andělíčků ze šišek, skřítka z březového polínka, vánočně zdobený květináč. Naděje nabídne inovaci enkaustických přáníček s Betlémem a třpytivé gelové svíčky. Na své si rovněž přijdou i ti, kteří ke zkrášlení rodinného krbu používají jehlu a nit, protože pod vedením Aleny Stráníkové se opět chystá zajímavá patchworková šicí dílna.
Přijďte se potěšit, zkusit si vyrobit něco pro radost či vychutnat v restauraci Karlov kulinářské speciality, které se doslova rozplynou na jazyku. Můžete vejít bez klepání, určitě vás rádi uvidíme.