Nadace ČEZ pomáhá – děkujeme!

Děkujeme naší dobrovolnici a zaměstnankyni společnosti Skupiny ČEZ Magdě Krausové a Nadaci ČEZ za podporu projektu „Chceme sedět venku – teď již dobrovolně“.

 

Díky finančnímu příspěvku ve výši 29 774 Kč z programu Zaměstnanecké granty Nadace ČEZ budeme moci vybavit zahradu azylového domu v Záběhlicích novým venkovním posezením.

 

Nábytek jsme objednali a věříme, že do konání Dne otevřených dveří 12. 9. 2019 bude již na místě.