Předvánoční vystoupení dětí ze ZUŠ

Včera odpoledne nás navštívili žáci Základní umělecké školy z Vysokého Mýta pod vedením několika pedagogů a připravili si pro nás předvánoční vystoupení. Žáci hráli na nejrůznější hudební nástroje (housle, klarinet, akordeon, kytara, fagot, saxofon…) a zpívali vánoční písně. Klienti odcházeli spokojení, vystoupení se jim líbilo.