Dne 22. 2. 2017 proběhl v domě NADĚJE Klášterec nad Ohří den otevřených dveří. Podívat se přišel starosta města Klášterec, zaměstnanci měst Klášterce nad Ohří a Kadaně, sociální komise města Klášterec a zaměstnanci zařízení „Na horách“ v Kovářské. Proběhla prohlídka zrekonstruovaných prostor azylového domu a nově otevřených služeb v Mírové ulici. Všem zúčastněným děkujeme.