Osoby bez domova uklízely okolí Domu NADĚJE

V posledních týdnech probíhá národní kampaň Podzim bezdomovectví, do níž se rozhodlo aktivně zapojit šest klientů našeho kláštereckého nízkoprahového denního centra.

 

Klienti uklidili přilehlé okolí Domu NADĚJE v ulici Osvobozená a také přístupovou cestu k autobusovému nádraží.