Přijďte na zmrzlinu aneb Božský kopeček pro NADĚJI!

Že ještě neznáte Božský kopeček? Už jste ve městě zahlédli pestrobarevná zmrzlinářská autíčka, ale zatím jste z nich zmrzlinu nikdy neochutnali? Nebo se z Vás stal zapřísáhlý milovník a léto bez této brněnské lahůdky už si nedokážete představit?

 

Vám všem oznamujeme, že NADĚJE spojila síly s Božským kopečkem a pokud si dne 16. 8. 2018 zakoupíte zmrzlinu u kteréhokoliv tříkolového autíčka Božského kopečku, přispějete tím automaticky 3,- Kč naší neziskové organizaci. O tom, co z vybraných prostředků pořídíme, Vás budeme informovat v některém z příštích příspěvků!

 

Autíčka najdete stát na Zelném trhu, Moravském náměstí, náměstí Svobody, Mendlově náměstí, v Lužáneckém parku a Spielberk Office Centre na Holandské. Většina autíček stojí stále na stejném místě. Ale pozor! Občas se některé autíčko přesune, jejich aktuální polohu můžete sledovat na https://www.facebook.com/tuttifruttibrno/. Za nepříznivého počasí se akce odkládá a o novém termínu Vás budeme informovat.

 

Přijďte ochutnat tuto veganskou zmrzlinu neotřelých chutí, na kterou se v Brně stojí fronty. Nabídka příchutí je každý den jiná. Ochutnat můžete (pokud na ni natrefíte) třeba levandulovou borůvku, citrón s mátou, růžový banán, meruňku s meduňkou, rakytníkovou chuť, grep se šalvějí, černý kokos, pomeranč se zázvorem, mango a mnoho dalších.

Usmívající se