Volejbal pomáhal: Sportem pro dobrou věc

První ročník Benefičního volejbalu s NADĚJÍ v Roudnici nad Labem přinesl krásný výtěžek 10 989 korun.

 

Na Tyršově stadionu se za slunečného počasí utkalo pět týmů a z celkového vítězství se radovalo družstvo Sokol Litoměřice.

 

Výtěžek využijeme na nákup čerstvých potravin pro osoby v nouzi, kterým pomáhá náš roudnický terénní program.

 

Vážíme si bojovných výkonů a podpory všech účastníků a srdečně děkujeme sponzorům a partnerům turnaje: REVI plus, MAXXWIN, Káva Agape a Sokol Roudnice nad Labem.