Před Vánočními svátky jsme rádi přivítali na vánoční besídce v našem domově také děti z Bučiny. Paní Mgr. Kateřina Novotná, která vánoční vystoupení s dětmi nacvičila, doprovázela děti při zpěvu hrou na elektronické klávesy. Další paní učitelka přednesla našim obyvatelům úryvek z Bible, který hovořil o narození Pána Ježíše. Děti přednesly divákům i básničky a zahrály několik skladeb na hudební nástroje. Vánoční ladění dětí a paní učitelek bylo poutavé i slavnostní. Po besídce děti ještě našim klientům popřály k Vánocům a k novému roku a předaly balíčky s cukrovím, které upekly maminky. Za laskavou a pozitivní atmosféru vánočního setkání moc děkujeme a na návštěvu hudebníků z Bučiny se těšíme i příště.