Litomyšl

 
 

 
 
Nové PC pro online výuku!

Nové PC pro online výuku!

Výtěžek z vánoční akce "Hobitů" z Nového kostela

14.01.21

Důvěra a podpora v práci Naděje je pro nás zavazující, děkujeme.


Více...
 
Nové PC pro online výuku!

V předvánočním čase byla pořádána netradiční benefiční akce  klubu „Hobit“ z Nového kostela v Litomyšli. Děti a jejich vedoucí se rozhodli přispět na dobrou věc. Zalíbila se jim pomoc s online výukou žákům v litomyšlské NADĚJI.  Jednou z myšlenek „Hobita“  je pomáhat – výstižněji to zní, chtějí sloužit „ Děti dětem“. A proto, když se dozvěděli, že by bylo potřeba přispět na zakoupení notebooku, neváhali. Za pomocí Hanky Jandíkové, která vyrobila domácí dobroty, zhotovili vánoční balíčky, které si mohl kdokoliv v kostele koupit. Celkem se vybrala částka 9000,- korun. Ke zmíněné částce přidala NADĚJE něco  z dalších darů a notebook byl objednán. Děkujeme Novému kostelu, Hobitu, každému, kdo nám přispěl. Velmi si vážíme každého dárce. 


Méně...
 
Leden 2021

Leden 2021

04.01.21

V novém roce se na vás už moc těšíme. Rádi vám pomůžeme s úkoly do školy nebo pokud si potřebujete jen s někým promluvit. Sledujte naše stránky, protože v případě změny současných vládních opatření vás budeme o našem provozu informovat.

 
Leden 2021
 
Dárky pro děti

Dárky pro děti

Překvapení z krabic od bot

14.12.20

Děti dětem darují radost


Více...
 
Dárky pro děti

Od tohoto týdne si k nám do Naděje mohou všechny děti (navštěvující náš klub) přijít vyzvednout dáreček. Vzhledem k dané situaci proběhne pouze předání dárečku a zase budete muset jít. Ale i tak se na vás budeme těšit. 


Méně...
 
Prosinec v Naději

Prosinec v Naději

08.12.20
Stále pomáháme s učivem. Můžete si ale za
Více...
 
Prosinec v Naději

Stále pomáháme s učivem. Můžete si ale za námi přijít popovídat nebo zahrát nějakou hru.


Méně...
 
Soutěž o Lego!

Soutěž o Lego!

Kdo rád maluje, může se zapojit

26.11.20

Pokud byste neměli tašku, zkuste ji ušít..anebo viz více...


Více...
 
Soutěž o Lego!

Pokud si ji nemůžete ušít ani ji nemáte, je možné se domluvit v Naději. Po 7.12. je možné si ji přijít odpoledne ušít. Naučíme Vás to...Sledujte náš facebook i stránky, vyvěsíme čas, kdy by bylo možné se setkat :-)


Méně...
 
NADĚJE pomáhá s online výukou

NADĚJE pomáhá s online výukou

V době uzavření škol má NADĚJE jiný provoz !

23.11.20

Otevřeno od úterý do pátku převážně dopoledne


Více...
 
NADĚJE pomáhá s online výukou

Na začátku listopadu Naděje v Nízkoprahovém klubu přesměrovala provoz pro děti na dopoledne. Reagovala tak na potřeby jedné ze základních škol a doporučení MPSV.  Pomáhá vytipovaným žákům s online výukou přímo na pobočce. Otevřeno máme od úterý do pátku od 8 do 13 hodin a následně dle domluvy.  Díky nadstandardní spolupráci pracovníků 1. ZŠ, Dobrovolnickému centru Charity, Skautům, docházejícím dobrovolníkům se podařilo velmi rychle zahájit provoz při výuce tak, aby nedocházelo k velkým výpadkům v učivu při distanční formě. Pravděpodobně bude Naděje v době uzavření škol pomáhat tímto způsobem. Jakmile budou školy opět otevřeny, vrátili bychom se k původnímu poskytování celého spektra služby.


Méně...