Praha

 
 

Podporují nás

 

V seznamu uvádíme dárce, kteří podpořili naši činnost v aktuálním a předchozím roce. Děkujeme.

ÚSTŘEDNÍ ORGÁNY ČR

01.01.22

Seznam donátorů z řad ústředních orgánů ČR...


Více...
 

Ministerstvo práce a sociálních věcí

Ministerstvo zdravotnictví

Ministerstvo zemědělství

 

 

 


Méně...
 

MĚSTA A OBCE

01.01.22

Seznam donátorů z řad měst a obcí...


Více...
 

Hlavní město Praha

Městská část Praha 1

Městská část Praha 2

Městská část Praha 3

Městská část Praha 4

Městská část Praha 5

Městská část Praha 6

Městská část Praha 10

Městská část Praha 11

Městská část Praha 12

Městská část Praha 13

Městská část Praha 14

Městská část Praha 16

Městská část Praha-Libuš

Městská část Praha-Řepy

 


Méně...
 

PODNIKY A PODNIKATELÉ

01.01.23

Seznam dárců z řad podniků a podnikatelů...


Více...
 

2024

Bezedná miska s.r.o.

Danone, a.s.

EKOM CZ a.s.

LASKA DALBOSS spol. s r.o.

LE & CO - Ing. Jiří Lenc s.r.o.

PENAM a.s.

POTEX Green & People z.ú.

Zeppelin CZ s.r.o. 


2023

Alza.cz a.s

BAPON - ŠTEPON, s.r.o.

Bezedná miska s.r.o.

Bushman s.r.o.

CLQ Group s.r.o.

Coca Cola HBC.

Danone, a.s.

EKOM CZ a.s.

FIDE s.r.o.

Four Seasons Hotel Prague

Franke s.r.o.

JUDr. Jan Mach

KAMA spol. s r.o. 

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

LASKA DALBOSS spol. s r.o.

LE & CO - Ing. Jiří Lenc s.r.o.

Loving bistro OC DBK Budějovická Praha 4

Merch4U

Miroslava HAJDUROVÁ

NK Law Group, advokátní kancelář, s.r.o.

OEZ s.r.o.

PAS s.r.o.

Paul's Bohemia, s.r.o.

Pavel Hnilička Architects + Planners s.r.o.

PENAM a.s.

POTEX Green & People z.ú.

Power-Energo s.r.o.

PRIX CZ s.r.o.

Quanda International s.r.o.- marketingová aplikace Quanda

Ryor a.s.

Schulte TZB s.r.o.

Siemens s.r.o.

The Boston Consulting Group, s.r.o.

Vandemoortele Europe NV, český odštěpný závod

Velkoohradská realitní s.r.o.

Zóna obuv s.r.o.


Méně...
 

NEZISKOVÉ PRÁVNICKÉ OSOBY

01.01.23

Seznam dárců z řad neziskových právnických osob...


Více...
 

2024

Česká federace potravinových bank

Potravinová banka Praha a SK, z.s.

Sociální nadační fond hlavního města Prahy

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

 

2023

BREAKFASTSTORY s.r.o.

Česká federace potravinových bank

České sdružení Církve adventistů sedmého dne

Druhý sbor Českobratrské církve evangelické v Praze 3 - Žižkově

Evangelická církev augsburského vyznání v České republice

International Women´s Association of Prague

Nadace ČEZ

Potravinová banka Praha a SK, z.s.

Restart Shop

Sbor Církve bratrské v Praze - Velká Ohrada

Sociální nadační fond hlavního města Prahy

Spolek mediků českých

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové


Méně...
 

FYZICKÉ OSOBY

01.01.23

Seznam dárců z řad fyzických osob...


Více...
 

2023

Absolonová Jitka

Adámek Tomáš

Barčiaková Lucia

Bělohoubková Jiřina

Bernatt-Reszczynská Markéta

Bímová Andrea

Bínová Kateřina

Blažková Ivana

Blišťan Adam

Boubínová Eliška

Brouček Marek

Bruna Petr

Cimová Galina

Creighton Lucie

Čermák Jan

Čiháková Klára

Čížek Filip

Danczi Viktor

Davčíková Gabriela

Desenská Jitka

Dubovská Eva

Duraj Jana

Ehrlichová Marie

Fassmannová Dagmar

Fendrychová Alena

Filip Petr

Folkman Daniel

Franková Alžběta

Franzová Martina

Frelich Zdeněk

Frydrýšková Denisa

Gašparová Miroslava

Hájek Petr

Halounková Andrea

Hamplová Jana

Hanzély Ivan

Hejkrlík Jiří

Hejlová Renáta

Hejrovská Aneta

Hepnerová Klaudie

Hlinková Veronika

Holečková Olga

Hromádka Jakub

Charvát Pavel

Chrigui Veronika

Chvojka Tomáš

Janáčková Jitka

Jančuška Ivan

Jelínek Michal

Jelínková Eva

Jerichová Lana

Jeřábková Iva

Jeřábková Kristina

Kadlecová Emilie

Kafková Simona

Kellerová Alena

Klasová Barbora

Klempa Jiří

Klika Jan

Klímová Jana

Klímová Andrea

Kloubová Kateřina

Kochová Ivana

Kolaja Josef

Kollarová Klaudia

Koubelová Svatava

Koumarová Lenka

Kovařík Jan

Král Václav

Králová Klára

Kubátová Hana

Kubík Pavel

Kučera Tomáš

Kvasnička Ondřej

Kvizda Jakub

Lasák Luděk

Loucký Milan

Ludvík Jan

Luhan Jiří

Mach Jan, JUDr.

Mára Michal, prof. MUDr. CSc.

Mareš Pavel

Martinů Petr

Martinů Veronika

Micková Zuzana

Minářová Gabriela

Moučková Ludmila

Moudrá Wünschová Irena

Mrnková Nina

Nehasilová Eliška

Nohejl Adam

Novák Marek

Novotný Ctibor

Pačesová Anna

Pallierová Jana

Papršteinová Jana

Pejšová Monika

Petrová Markéta

Petříčková Julie

Pfannová Hana

Pilařová Zuzana

Pitronová Lenka

Polášek Martin

Poliaková Lenka

Procházková Adéla

Procházková Iva

Pruner Zieglerová Dana

Rampas Tomáš

Reichlová Tatjana

Růžička Milan

Rýdl Jiří

Schovancová Jaroslava

Sirová Zuzana

Slavíček Aleš

Slunečková Miroslava

Smithová Simona

Sokol Boris

Souček Jan

Soukup Lukáš

Soukupová Barbora

Sršňová Milena

Syblík Petr

Šimková Martina

Škarpa Josef

Šourek Jiří

Štádler Jaromír

Štingl Michal

Štulc Petr

Tlumočnický tým Tichého světa

Toupinets Andrei

Vaněčková Markéta

Vašek Richard

Veselá Eva

Vinka Eva

Vlk Jan

Voráčková Theodora

Voráčková Olga

Vroblová Malvína

Walter Daniel

Werner Jana

Zahradníková Zuzana


Méně...