Bystřice pod Hostýnem

 
 
 
NADĚJE otevírá novou sociálně terapeutickou dílnu v Bystřici pod Hostýnem

NADĚJE otevírá novou sociálně terapeutickou dílnu v Bystřici pod Hostýnem

13.01.20

Máte mentální nebo kombinovaný handicap, případně o takového člověka pečujete či jej znáte ze svého okolí? Na náměstí v Bystřici pod Hostýnem se pro lidi s mentálním a kombinovaným postižením, ve věku od 15 do 70 let, otevírá v měsíci lednu nová SOCIÁLNĚ TERAPEUTICKÁ DÍLNA, poskytovaná otrokovickou pobočkou NADĚJE.


Více...
 
NADĚJE otevírá novou sociálně terapeutickou dílnu v Bystřici pod Hostýnem

Máte mentální nebo kombinovaný handicap, případně o takového člověka pečujete či jej znáte ze svého okolí? Na náměstí v Bystřici pod Hostýnem se pro lidi s mentálním a kombinovaným postižením, ve věku od 15 do 70 let, otevírá v měsíci lednu nová SOCIÁLNĚ TERAPEUTICKÁ DÍLNA, poskytovaná otrokovickou pobočkou NADĚJE. Prostor služby je bezbariérový. Sociální služba nabídne svým klientům různé sociálně pracovní činnosti jako je vaření a pečení, výrobní a kreativní činnost, práce s počítačem či zahradnické práce. Pomůže jim tak s rozvojem jejich samostatnosti, nabídne možnost seberealizace a možnost naučit se různým pracovním dovednostem.

„V sociálně terapeutické dílně se snažíme vytvářet takové prostředí, které je typické pro běžné zaměstnání. A to vždy s přihlédnutím ke schopnostem a dovednostem našich klientů. Sociálně terapeutická dílna se tak může stát cestou k nalezení placeného zaměstnání. Odchod do zaměstnání však není nutnou podmínkou. Dílna se pro klienta může stát podnětným a tvůrčím prostředím i dlouhodobě. Záleží na možnostech, schopnostech, dovednostech i představách konkrétního klienta,“ řekl Pavel Polák, ředitel otrokovické pobočky NADĚJE.

Služba sociálně terapeutických dílen je poskytována ZDARMA. Otevíráme již 15. ledna 2020!

Kontakt:

Dům Naděje Otrokovice, sociálně terapeutická dílna

Čs. brigády 132 (bezbariérový vchod ze dvora), 768 61 Bystřice pod Hostýnem

telefon: 773 779 712

e-mail: std.bph@nadeje.cz

web: www.nadeje.cz/bystrice_pod_hostynem


Méně...
 

Sociálně terapeutická dílna v Bystřici pod Hostýnem

zahajuje svou činnost 1.1.2020

20.11.19