Vizovice

 
 

Poskytujeme služby nízkoprahového klubu dětem a mládeži z Vizovic a okolí. 

 

Najdete nás také na Facebooku a Instagramu, kde můžete sledovat aktuální dění.

 
 
Týden nízkoprahových klubů s NADĚJÍ

Týden nízkoprahových klubů s NADĚJÍ

22.08.23

Již posedmnácté pořádá Česká asociace streetwork na konci září Týden nízkoprahových klubů, který se uskuteční od 18. do 22. září 2023. V NADĚJI se k této akci připojujeme a připravili jsme si pro vás bohatý program.


Více...
 
Týden nízkoprahových klubů s NADĚJÍ

Již posedmnácté pořádá Česká asociace streetwork na konci září Týden nízkoprahových klubů. Široké veřejnosti se během něj otevřou nízkoprahové kluby pro děti a mládež z celé republiky. Letošní ročník celé akce se podrobněji zaměří na oblast duševního zdraví dětí a dospívajících, na to jak mohou nízkoprahové kluby i další sociální služby účinně spolupracovat se školami i na to, jak kluby pracují s dětmi a dospívajícími, kteří do Česka odešli z území napadané Ukrajiny kvůli probíhající válce. Náš klub vás zve k nahlédnutí do svého fungování. Těšit se můžete na velmi pestrý program.

 

V pondělí 18. 9. od 13 do 18 hodin jste všichni zváni na sportovní a tvořivé odpoledne na fotbalovém stadionu ve Vizovicích (adresa: U Stadionu 339, Vizovice).

 

V úterý 19. 9. od 13 do 18 hodin vás zveme k nám na den otevřených dveří s občerstvením (adresa: Masarykovo nám. 418, Vizovice).

 

Ve čtvrtek 21. 9. od 13 do 16 hodin pořádáme diskuzi a debatu na téma „Co dělat se stresem ze školy?“ (adresa: Masarykovo nám. 418, Vizovice).

 

V pátek 22. 9. od 13 do 18 hodin organizujeme turnaj v malé kopané. Turnaj se uskuteční na hřišti za novou školou na „umělce“. Od 13 do 14 30 hodin proběhne registrace týmů. Složení týmů 4+1, ceny a občerstvení budou zajištěny. Zveme školy, dětské domovy a všechny ostatní.

 

Těšíme se na vás!


Méně...
 
Nové hudební nástroje

Nové hudební nástroje

21.08.23

V klubu jsme díky finanční podpoře města Vizovice přivítali nové hudební nástroje. 


Více...
 
Nové hudební nástroje

Již delší dobu jsme plánovali, že vyměníme staré klasické bubny za elektronické. Podařilo se nám to nyní, díky finanční podpoře města Vizovice, za což velmi děkujeme. Prázdniny tak dostaly úplně jiný rozměr, elektronické hudební nástroje si všichni opravdu užíváme naplno. Určitě si to pochvalují i naši sousedé, protože máme sluchátka, takže nejde nic slyšet. Do klubu jsme pořídili i elektronické klávesy a elektrickou kytaru. Děti si chtějí všechny hudební nástroje vyzkoušet a naučit se na ně hrát, z čehož máme velkou radost. Dokonce jsme zaslechli, že si chtějí založit svoji vlastní kapelu.

 

Jsme velmi zvědaví, držíme palce a těšíme se na první vystoupení.


Méně...
 
Malé ohlédnutí

Malé ohlédnutí

19.07.23

Všechny naše služby na jednom místě. Podívejte se, co se u nás dělo v roce 2022. 


Více...
 
Malé ohlédnutí

Všechny naše služby na jednom místě. Zpříjemněte si horké letní dny příběhy z našich služeb za rok 2022. Naše brožurka je bohatá na fotografie a zajímavosti z jednotlivých služeb. Opakovaně se tak k ní můžete vracet a připomenout si, jaké to je ve zlínské NADĚJI.

 

Příjemné počtení!

 

K přečtení ZDE


Méně...
 
Káva v NADĚJI

Káva v NADĚJI

09.05.23

Srdečně zveme na kávu rodiče a kolegy, kteří ve Vizovicích pracují s dětmi a mladými dospělými. 


Více...
 
Káva v NADĚJI
Náš kolega František se s námi koncem května rozloučí, proto zveme všechny rodiče a kolegy, kteří ve Vizovicích pracují s dětmi a mladými lidmi na posezení při kávě a seznámení s novými pracovníky.

Méně...
 
Pracovník roku NZDM 2022

Pracovník roku NZDM 2022

19.04.23

Do našeho nízkoprahového zařízení pro děti a mládež putovalo významné ocenění a tím je "Pracovník roku NZDM Zlínského kraje", které získal Martin Stašek. 


Více...
 
Pracovník roku NZDM 2022

Naši pracovníci a mladí sportovci se v sobotu zúčastnili Turnaje nízkoprahových klubů Zlínského kraje v malé kopané. Tomuto turnaji předcházelo slavnostní vyhlášení „Pracovníka roku NZDM Zlínského kraje“. Do této kategorie jsme přihlásili našeho kolegu Martina Staška, takže jsme byli hodně nervózní, jak celé ocenění dopadne. Velmi nás potěšilo, když před nastoupenými sportovci Martin dostal ocenění za „Pracovníka roku NZDM 2022“. Martin pracuje v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež již 17 let. Je velmi pracovitý, spolehlivý a ochotný. Mimo jiné se aktivně věnuje sportovním aktivitám pro mládež z místní základní a střední školy. Martin ke každému přistupuje s láskou, respektem a jeho velkou předností je pozitivní pohled na život a optimismus. Nikdy neztrácí nadhled, nebojí se improvizovat a poradí si opravdu v každé situaci. Martin je pro děti kamarád a důvěrník. V místní komunitě se podílí na rozvoji naší činnosti a klubu dělá dobré jméno. Martin je opravdový srdcař a my jsme moc rádi, že ho v týmu a VITKu máme ♥.

 Méně...
 
Fotbalový turnaj nízkoprahů

Fotbalový turnaj nízkoprahů

17.04.23

Sobotní den se nesl ve sportovním duchu. Zúčastnili jsme se Turnaje nízkoprahových klubů Zlínského kraje v malé kopané. 


Více...
 
Fotbalový turnaj nízkoprahů

Sobotní den se nesl ve sportovním duchu. Zúčastnili jsme se Turnaje nízkoprahových klubů Zlínského kraje v malé kopané. Náš klub reprezentovalo družstvo mladších dětí a z celkových pěti družstev jsme se umístili na krásném třetím místě. Výlet do Zlína jsme si všichni užili a vítězství oslavili zmrzlinou.

 

Velké poděkování patří Nadaci SOVA, díky které si naši hráči mohli pořídit nové sportovní dresy. Sportovci si následně dresy sami upravovali. Psali si na ně čísla a jméno klubu. Díky novému sportovnímu vybavení můžeme i v následujících letech rozvíjet u dětí lásku ke sportu a rozvíjet jejich sportovních potenciál.

 


Méně...