Zlín

 
 
 
 

Dle  MO MZDR ze dne 22. května 2021, se s účinností ode dne 24. 5. 2021 mění podmínky testování klientů, zaměstnanců a návštěv klientů domova.

Dle tohoto MO zaměstnanci a návštěvníci domova nejsou povinni podstupovat testování, za těchto podmínek.

 

 

POSKYTUJEME SLUŽBY SENIORŮM, LIDEM S ALZHEIMEROVOU NEMOCÍ A LIDEM S MENTÁLNÍM POSTIŽENÍM.

 

Provozujeme KONTAKTNÍ MÍSTO České alzheimerovské společnosti.

Přečtěte si historii pobočky, aktuality nebo Čtvrtletník, spřátelte se s námi díky Facebooku

Seznamte se s historií sportu zdravotně postižených v NADĚJI Zlín a sledujte aktuality sportovních aktivit SK Berani NADĚJE Zlín.

 

 
 
Tichá aukce laskavosti...poprvé!

Tichá aukce laskavosti...poprvé!

Oslava Dne dárcovství #GivingTuesday

29.11.18

27. 11. 2018 jsme oslavili Den dárcovství #GivingTuesdayCZ novou benefiční akcí Tichou aukcí laskavosti.


Více...
 
Tichá aukce laskavosti...poprvé!

Novou benefiční akcí, Tichou aukcí laskavosti, jsme oslavili Den dárcovství #GivingTuesdayCZ

Měsíc předem jsme sbírali zajímavé věci, činnosti od Vás, dárců. 
Tyto jsme pak v Městském divadle Zlín dražili, formou "tichou", zapisováním příhozů.

Akce byla velmi spontální, veselá, soutěživá...provoněná punčem a svařeným vínem.

Jsme rádi, že se nápad, který jsme převzali ze Skotska, ujal a líbí se Vám. Tichou aukci budeme určitě i příští rok pořádat a těšíme se, že se o ní dozví víc lidí, kteří nebudou váhat a přijdou podpořit dobrou věc. 

Jsme rádi za zpětnou vazbu od účastníků, které si nemůžeme nechat pro sebe.

„Byly jsme u toho – skvělý 1. ročník Tiché aukce laskavosti proběhl včera ve zlínském městském divadle. Rády jsme přispěly do aukce darem a ještě radši jsme dražily…. 
Moc se to povedlo. " (pracovnice Univerzity T. Bati.)

Děkujeme a na vánočku, kterou jsme si vydražili se moc těšíme. Hlavně kluci! (paní Jana, která se tiché aukce zúčastnila se svými syny a sestrou)

Děkuji za včerejší pěkný podvečer. Ať se vám daří a výtěžek udělá radost vašim klientům. (paní Katka, která neměla v úmyslu dražit, ale nechala se strhnout atmosférou a pořídila svému blízkému dárek k Vánocům)

 

Výtěžek, krásných 38.000,-- Kč využijeme pro pomoc lidem s mentálním postižením.

Fotografie z Tiché aukce laskavosti


Méně...
 
Tichá aukce laskavosti

Tichá aukce laskavosti

Přijďte s námi oslavit Den dárcovství

22.11.18

27. 11. 2018 je #GivingTuesdayCZ, Mezinárodní svátek dárcovství a dobrovolnictví, který s vámi oslavíme novou benefiční akcí - Tichou


Více...
 
Tichá aukce laskavosti

27. 11. 2018 je #GivingTuesdayCZ, mezinárodní svátek dárcovství a dobrovolnictví, který s vámi oslavíme novou benefiční akcí - Tichou aukcí laskavosti.
Zajímá vás co Tichá aukce laskavosti je?
V první fázi se těšíme na zajímavé dárky od vás. 
Např. Upeču ti bábovku, až ti přijede maminka. Vyfotím vaši rodinku na vánoční PF. Umyji ti okna. Uvařila jsem pro tebe domácí marmeládu z lásky sbíraných malin, bez "éček". Naučím tě používat dotykový mobil. Doučím tvé dítě matiku pro první stupeň základní školy. Zazpívám ti na rodinné oslavě. Upletla jsem ti ponožky na zimní dny. Ušiji ti zvířátko pro tvé dítě.


Všechny tyto dárky zveřejňujeme na stránce této události FB Tichá aukce laskavosti a pro ty, kdo nemají FB v tomto souboru.


V úterý 27. 11. v 17 hodin se všichni sejdeme v Městském divadle Zlín a vydražíme věci, které se nám líbí nebo je třeba chceme dát někomu blízkému pod stromeček.
U každé nabízené "věci" bude arch papíru, na který budete moci připisovat vámi nabízenou sumu. Mezitím si můžete dát něco dobrého a zapíjet to dobrým pitím.
V 18:30 proběhne vyhlášení vítězů aukce. Peníze nezískává dárce, ale NADĚJE Zlín, která výtěžek využije pro pomoc lidem s mentálním postižením.


Těšíte se? My ano! Pozvěte své přátele.


Méně...
 
Benefiční večer...byl na vlně naděje!

Benefiční večer...byl na vlně naděje!

Senioři budou sedět i vstávat pohodlněji...

22.11.18

Benefiční večer...na vlně naděje jsme pořádali už po osmé. Tentokrát ve větším sále.


Více...
 
Benefiční večer...byl na vlně naděje!

Benefiční večer...na vlně naděje jsme pořádali už po osmé.

Tentokrát ve větším sále. Obávali jsme se, zda obsadíme všechny židle, ale naše obavy byly zbytečné - vstupenky byly vyprodané už několik dní předem, což nás velmi potěšilo.

 

Na plese se se opět sešli zaměstnanci, klienti, dárci a přátelé naší organizace. Těší nás, že se všichni bavili stejně, bez ohledu na to, kdo je kdo...záleželo jen na tom, kde právě jsou a že je to všechno pro dobrou věc.

 

Bohatý raut, tombola, dobré víno, super kapela...výtěžek večera byl neuvěřitelných 57.763 korun.

Po přičtení všech darů od partnerů, se suma vyšplhala na krásných 137.763,--Kč!


Těšíme se, že obnovíme sedací nábytek pro seniory v Domě pokojného stáří zlínské NADĚJE a že každý den, který senioři v našem domě stráví, bude pohodlnější a příjemnější.

 

Děkujeme všem, kteří nám zůstali věrni stejně jako novým návštěvníkům. Na všechny se těšíme 15. 11. 2019. Na shledanou na vlně naděje!

 

 


Méně...
 
8. Benefiční večer...na vlně naděje

8. Benefiční večer...na vlně naděje

Pojďte si s námi "zaplesat"

02.11.18
Stejně jako každý rok, i letos pro Vás pečlivě připravujeme 8. Benefiční ples...na vlně naděje.
Více...
 
8. Benefiční večer...na vlně naděje

Stejně jako každý rok, i letos pro Vás pečlivě připravujeme 8. Benefiční ples...na vlně naděje.

Novinkou tohoto ročníku je, že se ples uskuteční ve větším sále! Navýšili jsme kapacitu o 50 míst a přesto je ples, jako vždy, beznadějně vyprodaný - za což jsme moc rádi.

Věříme, že se budete dobře bavit a výtěžek, který půjde na velký projekt Obnova sedacího nábytku pro seniory v Domě pokojného stáží bude co nejvyšší.


Méně...
 
Čtvrtletník NADĚJE Zlín

Čtvrtletník NADĚJE Zlín

26.09.18

Uvnitř čísla najdete: Úvodník paní ředitelky, poděkování všem podporovatelům zlínské NADĚJE, co všechno se dá stihnou za 3 měsíce


Více...
 
Čtvrtletník NADĚJE Zlín

Uvnitř čísla najdete: Úvodník paní ředitelky, poděkování všem podporovatelům zlínské NADĚJE, co všechno se dá stihnou za 3 měsíce ve VITKU, obhajoba Vážky na našich službách, dotazníkové šetření, fotogalerie z Domova pokojného stáří a denního stacionáře, prožívání Vážky v denním stacionáři, pozdrav z kuchyně s receptem, pozvánka do divadla na Upokojenkyně, Týden paměti,

zahradní slavnost na Letné, Impala - pracovní příležitost pro klienty, rozloučení s trenérkou plavání, pomocné práce na Biofarmě Juré, prezidentský vlak ve Zlíně, kapsičky pro dětskou onkologii, nové posezení u Desítky, Národní potravinová sbírka 2018, fotogalerie z Letné, pozvánka na 8. benefiční večer...na vlně naděje.

 

Čtvrtletník září 2018


Méně...
 
Sázení stromu Olgy Havlové

Sázení stromu Olgy Havlové

...my jsme nezapomněli

19.09.18

V rámci Týdne paměti jsme na zahradě Domu pokojného stáří zasadili okrasnou třešeň. Zakladatelka Výboru dobré vůle Olga Havlová,


Více...
 
Sázení stromu Olgy Havlové

V rámci Týdne paměti jsme na zahradě Domu pokojného stáří zasadili okrasnou třešeň. Zakladatelka Výboru dobré vůle Olga Havlová by se letos dožila 85 let, a proto po celé republice města a organizace sázejí stromy. My jsme se rádi přidali.

 

Počasí nám přálo a dotvářelo atmosféru proslovů a čtení z knihy Síla věcnosti Olgy Havlové, kterou uspořádala Anna Freimanová a četla herečka Městského divadla Zlín Romana Julinová.

 

Moc děkujeme pracovníkům Městské zeleně, že nám pomohli strom odborně zasadit a postarat se o něj. Byli jste skvělí!

 

Těšíme se, až třešeň příští rok rozkvete bílými květy a připomene nám tu známou divokou kštici.

 

Fotogalerie ze sázení stromu Olgy Havlové.


Méně...