Zlín

 
 
 
 
 
 
Vánoční trhy v Domě pokojného stáří

Vánoční trhy v Domě pokojného stáří

Už ve středu 7. prosince!

30.11.22

Přijďte se s námi naladit na krásný čas vánoční a užít si chvíli klidu během rušných dní. Ve středu 7. prosince od 13 do 17 hodin u nás proběhnou vánoční trhy v Domě pokojného stáří Naděje Zlín. Těšit se můžete na živá hudební vystoupení, punč a další dobroty a bohatý doprovodný program.


Více...
 
Vánoční trhy v Domě pokojného stáří

Prožijte s námi adventní čas a zastavte se během rušných dní.

 

Ve středu 7. prosince od 13 do 17 hodin u nás proběhnou vánoční trhy v Domě pokojného stáří Naděje Zlín. Těšit se můžete na živá hudební vystoupení, punč a další dobroty, prodej výrobků nejen z našich sociálně terapeutických dílen a bohatý doprovodný program.

 

Vezměte s sebou také svou rodinu a přátelé. Těšíme se na vás!


Méně...
 
Tichá aukce laskavosti právě probíhá

Tichá aukce laskavosti právě probíhá

Dražíme na Facebooku ve skupině Tichá aukce laskavosti 2022

29.11.22

Včerejškem jsme odstartovali Tichou aukci laskavosti, se kterou se připojujeme ke dnešnímu Světovému dni štědrosti a dobrých skutků. Zapojit se můžete i vy, a to na Facebooku ve skupině Tichá aukce laskavosti 2022.


Více...
 
Tichá aukce laskavosti právě probíhá

Dnes slavíme Světový den štědrosti a dobrých skutků, takzvaný Giving Tuesday. My se k této iniciativě také připojujeme, a to naší benefiční Tichou aukcí laskavosti. 

 

Aukce nevšedních věcí a zážitků i letos probíhá ve virtuálním prostředí facebookové skupiny Tichá aukce laskavosti 2022, a to do pátku 2. 12. 2022. 

 

V aukci je mnoho krásných věcí pro děti, spousta dekorací, všedních i nevšedních zážitků, praktické pomoci, něco pro kuchtíky i gurmány, pro zdraví i krásu, umělecké kousky i kulturní prožitky a mnoho dalšího. 

 

Zapojte se i vy a podpořte rozvoj keramické dílny pro lidi s postižením, která spadá pod naše sociálně terapeutické dílny.

 

Těšíme se na vás ve facebookové skupině Tichá aukce laskavosti 2022!


Méně...
 
Podzimní Sbírka potravin je za námi

Podzimní Sbírka potravin je za námi

14.11.22

V sobotu 12. 11. 2022 se konala napříč celou republikou Sbírka potravin. Také my jsme se zúčastnili, a to v Kauflandu na Vršavě. Celkem se zapojilo 12 dobrovolníků z chráněného bydlení, z toho 6 pracovníků a 6 klientů. Toto podzimní kolo bylo ještě úspěšnější než to jarní. Více po rozkliknutí.


Více...
 
Podzimní Sbírka potravin je za námi

V sobotu 12. 11. 2022 se konala napříč celou republikou Sbírka potravin. Také my jsme se zúčastnili, a to ve Zlíně v Kauflandu na Vršavě.

Celkem se zapojilo 12 dobrovolníků z chráněného bydlení, z toho 6 pracovníků a 6 klientů. Toto podzimní kolo bylo ještě úspěšnější než to jarní. Podařilo se vybrat 1480 kg potravin a 153 kg drogerie!


DĚKUJEME.

Děkujeme vám všem, kteří jste se zapojili svým nákupem a pomohli tak potřebným. Ať už klientům Naděje nebo v jiných obchodech jiným organizacím.

Děkujeme také zaměstnancům Kauflandu na Vršavě za vstřícnost, laskavost a ochotu při přípravě přepravek a následnou pomoc s přepravou a nákladem potravin k připravenému autu.


Méně...
 
Naděje poprvé na Business Day UTB

Naděje poprvé na Business Day UTB

07.11.22

Letos poprvé jsme se za Naději jakožto poskytovatele sociálních služeb a zaměstnavatele zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí s názvem Business Day. 


Více...
 
Naděje poprvé na Business Day UTB

1. listopadu 2022 se v prostorách Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně a v Kongresovém centru Zlín konal veletrh pracovních příležitostí s názvem Business Day.

 

Tuto akci určenou pro studenty a absolventy zlínské univerzity každoročně pořádá Job Centrum UTB Zlín. Cílem je navázání kontaktů s potenciálními zaměstnavateli a zorientování se na trhu práce.

 

My jsme se za Naději zúčastnili poprvé, ale rozhodně ne naposledy. Naše dvě spolupracovnice se setkaly s mnoha zájemci o dobrovolnictví či praxi u nás v Naději, odpovídaly na mnohé zvídavé dotazy, prezentovaly naše služby a zvaly na naši další benefiční akci Tichá aukce laskavosti.

 

Děkujeme za možnost zapojit se a budeme se těšit zase za rok.


Méně...
 
Benefiční večer Naděje se povedl

Benefiční večer Naděje se povedl

02.11.22

Na začátku října se uskutečnil již 11. ročník Benefičního večera Naděje, který se nesl v duchu milých setkání, zábavy i pomoci. Letos jsme jej uskutečnili po dvouleté pauze a rozhodně to stálo za to! Čtěte dále.


Více...
 
Benefiční večer Naděje se povedl

Benefiční večer Naděje se mohl konečně po dvouleté odmlce odehrát naživo. V pátek 7. října jsme se společně setkali, bavili a tančili v Interhotelu Zlín a bylo to krásné. Atmosféra byla jedinečná díky vám všem, kteří jste přišli.

 

Děkujeme, že jste byli součástí letošního večera. Že jste přišli, užili si to a také pomohli. Díky vám všem přítomným a díky dárcům, kteří si zakoupili virtuální vstupné, věnovali předměty do tomboly nebo pomohli jinak, se nám podařilo získat výtěžek v hodnotě 65 tisíc korun. Tyto finance dále využijeme při rozvoji, nákupu vybavení a rekonstrukci sociálně terapeutických dílen na Letné.

 

OBROVSKÉ díky vám všem! Vážíme si vaší přízně.

 

Dílny měly na celkové podobě večera obrovskou zásluhu. Pracovníci společně s klienty zajistili výzdobu na stoly, krásnou výstavu produktů i rekvizity do fotokoutku.

 

Večer zahájila svými vlídnými slovy oblastní ředitelka Renata Gabrhelíková společně s vedoucím služeb pro lidi s mentálním postižením Radomírem Vítkem. Pokračoval vedoucí sociálně terapeutických dílen, Michal Křižka, který tuto službu představil všem přítomným – proslovem i videem. Krásně hovořil také Jan Talaš z Provodova, se kterým dlouhodobě spolupracujeme a kterého pravidelně s klienty navštěvujeme a pořádáme u něj venkovní terapie. Mluvil o našich klientech, o spokojenosti se spoluprací, o zkušenostech a možná některým přítomným zasadil do hlavy myšlenku na navázání spolupráce s námi.

 

Velký podíl na příjemné atmosféře večera měla kapela Showband Pavla Březiny, která vytáhla všechny na taneční parket. Vypíchnout musíme také vystoupení dvou klientů chráněného bydlení. Rosťa zazpíval a zahrál na kytaru. František se ujal tanečního vystoupení a na druhou písničku si pro ostatní připravil malý taneční workshop. Bylo to skvělé, autentické a všem přítomným se to moc líbilo. Perlou večera bylo také pěvecké číslo Eliny z Ukrajiny. Její rodina byla u nás půl roku ubytována, když utekli před válkou a neměli kam jít. Do teď jsme s nimi v úzkém kontaktu a velmi si vážíme jejich přátelství.

 

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili – pomocníkům při přípravě a organizaci večera, Interhotelu Zlín za poskytnutí prostoru a všem dárcům, kteří nám poskytli ceny do tomboly a podíleli se na přípravě rautu.

 

FOTKY NALEZNETE V GALERII ZDE.


Méně...
 
S předvánočním časem přijde i Tichá aukce laskavosti

S předvánočním časem přijde i Tichá aukce laskavosti

28. 11. - 2. 12. 2022

26.10.22

Aukce nevšedních věcí a zážitků se i letos uskuteční ve virtuálním prostředí facebookové skupiny Tichá aukce laskavosti 2022. Přidejte se do ní, aby vám nic neuniklo.


Více...
 
S předvánočním časem přijde i Tichá aukce laskavosti

Aukce nevšedních věcí a zážitků se i letos uskuteční ve virtuálním prostředí facebookové skupiny Tichá aukce laskavosti 2022, a to od pondělí 28. 11. do pátku 2. 12. 2022. Přidejte se do ní, aby vám nic neuniklo.

 

Zapojte se, uděláte radost sobě a svým blízkým, které vydraženými věcmi obdarujete. Zároveň přispějete k rozvoji keramické dílny, která spadá pod sociálně terapeutické dílny Naděje Zlín. Tam lidé s postižením dochází, aby udělali krok vstříc samostatnému a co nejběžnějšímu životu. Díky mnoha programům, včetně toho keramického, jim pomáháme nacházet svůj potenciál a rozvíjet své dovednosti.

 

Nakupte vánoční dárky, které mají smysl.

Tady se radost násobí.

 


Méně...