Klášterec nad Ohří

 
 

V souladu s našimi hodnotami – nadějí, láskou, vírou – pomáháme lidem, kteří se nemohou postarat sami o sebe. Pomáhejte s námi!


AKTUALITY

 
 

Poděkování za spolupráci PEKOSA Chodov, s.r.o.

21.02.14

NADĚJE by tímto velice ráda poděkovala pekárně PEKOSA v Klášterci nad Ohří 


Více...
 

17. 11. 2013


NADĚJE by tímto velice ráda poděkovala pekárně PEKOSA v Klášterci nad Ohří za úžasnou spolupráci v rámci Potravinové banky Ústeckého kraje. Vzájemná spolupráce byla navázána již v lednu 2013 a doufáme, že i v budoucnu bude naše spolupráce pokračovat. Pečivo z pekárny PEKOSA prakticky denně pomáhá zlepšit život těm, kteří to opravdu potřebují. Děkujeme!


Méně...
 

Výlet s dětmi do Kadaně

21.02.14

Uspořádali jsme pro děti výlet do Kadaně na Nábřeží Maxipsa Fíka


Více...
 

11. 10. 2013

 

Uspořádali jsme pro děti výlet do Kadaně na Nábřeží Maxipsa Fíka. Zúčastnilo se šest předškolních dětí. Počasí se nám tentokrát nevydařilo, ale nikdo neonemocněl a děti rodičům nadšeně vyprávěly zážitky z výletu.

 

 

 

 


Méně...
 

NADĚJE SE VRACÍ KE SVÉMU PŮVODNÍMU NÁZVU

21.02.14

NADĚJE SE VRACÍ KE SVÉMU PŮVODNÍMU NÁZVU


Více...
 

27. 7. 2013


NADĚJE se po několika letech vynucené změny vrací k původnímu názvu, který je pro ni příznačný. Změna byla před několika lety vynucena dočasným zněním zákona o sdružování, které vyžadovalo připojení písmen o.s. Nyní je tedy tento přílepek názvu odstraněn a naše organizace, která poskytuje služby potřebným lidem již od roku 1990, bude používat název NADĚJE.


Méně...