Klášterec nad Ohří

 
 

PROHLÁŠENÍ V SOUVISLOSTI S AKTUÁLNÍ EPIDEMIOLOGICKOU SITUACÍ

 

V souvislosti s vládním nařízením o rozvolňování opatření v sociálních službách zavedených kvůli pandemii COVID-19 se od 27. dubna do 25. května budou postupně otevírat dříve uzavřené služby: Nízkoprahová zařízení pro děti a mládež, Sociálně aktivizační službu pro rodiny s dětmi a Sociálně terapeutické dílny. Od 25. května bude rovněž opět platit možnost návštěv u klientů v pobytových zařízeních za podmínek dodržování všech preventivních opatření. Ve všech službách přitom nadále platí dodržování hygienických pravidel. Konkrétní plán rozvolňování najdete na webu Ministerstva práce a sociálních věcíOhledně podrobnějších informací o provozu konkrétní služby kontaktujte, prosíme, telefonicky nebo e-mailem vedoucí dané služby.

 

Děkujeme za pochopení.

Michaela Lutišanová, oblastní ředitelka, NADĚJE, Litoměřice


 
 
Depistáž s NADĚJÍ

Depistáž s NADĚJÍ

03.04.19

Dne 22. 3.  proběhla ve spolupráci s NADĚJÍ, sociálním odborem a městskou policí depistáž ve stanovém městečku na okraji Klášterce nad Ohří.


Více...
 
Depistáž s NADĚJÍ

 

Dne 22. 3.  proběhla ve spolupráci s NADĚJÍ, sociálním odborem a městskou policí depistáž ve stanovém městečku na okraji Klášterce nad Ohří. Přístřešky, které zde byly vybudovány, jsou dle vyjádření městského úřadu posuzovány jako nepovolené stavby a černá skládka, a musí být strženy.

 

Pracovnice NADĚJE a sociálního odboru města zde nabízely své služby (noclehárnu, denní centrum pro osoby bez přístřeší), aby zmírnily dopad, který s sebou přináší stržení přístřešků. 


Méně...
 
Oslava narozenin v NZDM NADĚJE

Oslava narozenin v NZDM NADĚJE

01.03.19

V prostorách NZDM NADĚJE v Klášterci nad Ohří se konala oslava narozenin našeho klienta. 


Více...
 
Oslava narozenin v NZDM NADĚJE

 

Po dlouhé zimě se v prostorách NZDM NADĚJE v Klášterci nad Ohří konala oslava narozenin našeho klienta pana Igora. Pan Igor oslavil své 24. narozeniny se svými přáteli, oslavu měl s živou hudbou a užil si jí tancem a zpěvem. Přejeme ještě jednou, vše nejlepší.

 

 

 Méně...
 
"Honba za pokladem" v NZDM NADĚJE

"Honba za pokladem" v NZDM NADĚJE

01.03.19

Dne 25.2.2019 se v prostorách NZDM NADĚJE Klášterec nad Ohří konala přednáška na téma Finanční gramotnost. 


Více...
 
"Honba za pokladem" v NZDM NADĚJE

 

Dne 25.2.2019 se v prostorách NZDM NADĚJE Klášterec nad Ohří konala přednáška na téma Finanční gramotnost s kolegyní Bc. Janou Ullmannovou z dluhové poradny NADĚJE. Tato přednáška byla pojata stylem "škola hrou" a zapojila klienty ve věku 6-11 let do tématu hospodaření s penězi.

 

První hra s názvem "Honba za pokladem" se velmi vydařila. Děti se naučily rozpoznat slova patřící do finanční gramotnosti a na konci je čekala sladká odměna ve zlaté truhličce.

 

 

 Méně...
 
Vánoční čas v NDC NADĚJE

Vánoční čas v NDC NADĚJE

07.01.19

Čas vánoční přinesl atmosféru také do nízkoprahového denního centra NADĚJE v Klášterci nad Ohří.


Více...
 
Vánoční čas v NDC NADĚJE

Čas vánoční přinesl atmosféru také do nízkoprahového denního centra NADĚJE v Klášterci nad Ohří, kde na klienty čekala bohatá štedrovečerní večere, završená sledováním vánočního programu v televizi.

 

 Méně...
 
Vánoční strom v AD NADĚJE

Vánoční strom v AD NADĚJE

07.01.19

Azylový dům NADĚJE v Klášterci nad Ohří děkuje Lesům ČŘ, za poskytnutí vánočního stromu.


Více...
 
Vánoční strom v AD NADĚJE

Azylový dům NADĚJE v Klášterci nad Ohří děkuje Lesům ČŘ, za poskytnutí vánočního stromu zcela zdarma a dopravení až ke dveřím kanceláře. Stala se z toho již milá tradice. Lesy ČR Domu NADĚJE stromek poskytly již třetí rok za sebou. Moc děkujeme!


Méně...
 
Prožití vánočních svátků v CHB NADĚJE Klášterec nad Ohří

Prožití vánočních svátků v CHB NADĚJE Klášterec nad Ohří

04.01.19

Klienti chráněného bydlení NADĚJE v Klášterci nad Ohří prožili první vánoční svátky v CHB v poklidné a příjemné atmosféře.


Více...
 
Prožití vánočních svátků v CHB NADĚJE Klášterec nad Ohří

Klienti chráněného bydlení NADĚJE v Klášterci nad Ohří prožili první vánoční svátky v CHB v poklidné a příjemné atmosféře. S asistentkami klienti tvořili vánoční výzdobu, ozdobili společně živý vánoční stromeček, vyzdobili si své byty dle vlastních představ a zvyklostí. Dne 21.12. se konala společná besídka s bohatým občerstvením. Předali se dárečky, pouštěli se koledy, společně jsme si povídali o Vánocích a českých tradicích, proběhlo promítání filmu. Štědrý den prožili klienti jednotlivě na svých bytech chráněného bydlení dle svého přání. Asistentky klienty podpořili při přípravě štědrovečerní večeře. Někteří klienti trávili vánoční svátku a Nový rok u své rodiny a blízkých. Na Nový rok si při společném posezení udělali klienti s asistentkou novoroční čočkovou polévku.


Méně...