Praha

 
 

Vánoční dárky

Dárek pro Antonína

Dárek pro Antonína

Televize

19.11.21

Pan Antonín po mnoha letech na ulici získal vlastní sociální bydlení a postupně se zabydluje. Jelikož je ale upoután na invalidní vozík, a tudíž špatně mobilní, tráví poměrně dost času doma. 


Více...
 
Dárek pro Antonína

Pan Antonín po mnoha letech na ulici získal vlastní sociální bydlení a postupně se zabydluje. Jelikož je ale upoután na invalidní vozík, a tudíž špatně mobilní, tráví poměrně dost času doma. Velkou radost by mu udělala televize, aby měl, jak krátit večery a zimu, dívat se na sportovní utkání a oblíbené pořady. 

 

Pokud chcete na Vánoce Antonína obdarovat, kontaktuje prosím sociální pracovnici Kateřinu Nyklovou, a to buď na emailu katerina.nyklova@nadeje.cz nebo na telefonu 771 127 193.


Méně...
 
Dárek pro Jardu

Dárek pro Jardu

Trenky a ponožky

25.11.21

Jardovi je 30 let, chodí do práce a také usilovně splácí exekuce. V současné době mu bohužel nezbývají žádné finanční prostředky navíc.


Více...
 
Dárek pro Jardu

Jardovi je 30 let, chodí do práce a také usilovně splácí exekuce. V současné době mu bohužel nezbývají žádné finanční prostředky navíc. Uvítal by proto několik nových trenek (odhadem vel. L) a ponožky. 

Pokud chcete Jardu na Vánoce obdarovat, kontaktuje prosím sociálního pracovníka Matouše Zemka, a to buď na emailu matous.zemek@nadeje.cz nebo na telefonu 775 018 156. 


Méně...
 
Dárek pro Moniku

Dárek pro Moniku

Poukaz do obuvi

25.11.21

Monika by si přála poukaz do obuvi. Brzy se jí má narodit miminko a nemá moc peněz. Věci na miminko se jí už podařilo sehnat, ale potřebovala by také nové boty pro sebe. 


Více...
 
Dárek pro Moniku

Monika by si přála poukaz do obuvi. Brzy se jí má narodit miminko a nemá moc peněz. Věci na miminko se jí už podařilo sehnat, ale potřebovala by také nové boty pro sebe. Bude ráda za poukaz, aby si konkrétní obuv mohla sama vybrat.

 

Pokud chcete paní Moniku na Vánoce obdarovat, kontaktuje prosím sociálního pracovníka Matouše Zemka, a to buď na emailu matous.zemek@nadeje.cz nebo na telefonu 775 018 156. 


Méně...
 
Dárek pro Simonu

Dárek pro Simonu

Bezsáčkový vysavač

19.11.21

Paní Simona velmi ráda zútulňuje svůj byt a je také ráda, když je v něm pořádek. Velkým pomocníkem při úklidu by jí byl bezsáčkový vysavač.


Více...
 
Dárek pro Simonu

Paní Simona velmi ráda zútulňuje svůj byt a je také ráda, když je v něm pořádek. Velkým pomocníkem při úklidu by jí byl bezsáčkový vysavač.

 

Pokud chcete na Vánoce obdarovat paní Simonu, kontaktuje prosím sociální pracovnici Michaelu Zíkovou, a to buď na emailu michaela.zikova@nadeje.cz nebo na telefonu 773 763 677. 

 


Méně...
 
Dárek pro Evu

Dárek pro Evu

Poukázka do restaurace pro 4 osoba a komiks pro syna

19.11.21

Žijí z životního minima, a tak si jen velmi těžko obstarají své základní potřeby (jídlo, nájem apod.) a nemají možnost si udělat něčím radost. 


Více...
 
Dárek pro Evu

Žijí z životního minima, a tak si jen velmi těžko obstarají své základní potřeby (jídlo, nájem apod.) a nemají možnost si udělat něčím radost. Paní Eva i její rodina by si přála alespoň na chvíli zapomenout na tyto své starosti a jít si sednout někam do pěkné restaurace, nechat se pohostit, chvíli „nemít“ starosti. Prosíme dárce dárkového poukazu, aby opravdu myslel na to, že rodina nemá finance na to, aby případný rozdíl v restauraci doplatila. 

Také by paní Evu moc potěšila komiksová knížka pro jejího syna (16 let). Syn se učí v oboru kuchař a je moc šikovný. Nerad čte, ale komiksy má velmi rád. Kdyby se navíc třeba podařilo v případě dárkového poukazu, aby syna vzali podívat se do kuchyně a mohl si s hlavním kuchařem popovídat, byl by to vánoční dárek k nezaplacení. 

 

Pokud chcete na Vánoce obdarovat paní Evu, kontaktuje prosím Evu Kudrnovou, vedoucí týmu zabydlování, a to buď na emailu eva.kudrnova@nadeje.cz nebo na telefonu 770 101 838. 


Méně...
 
Dárek pro Štěpánku

Dárek pro Štěpánku

Mikrovlnná trouba

20.11.21

Štěpánka je v současné době bez práce, ale usilovně se ji snaží hledat. Je velmi svědomitá a snaží se pracovat na zlepšení své situace.


Více...
 
Dárek pro Štěpánku

Štěpánka je v současné době bez práce, ale usilovně se ji snaží hledat. Je velmi svědomitá a snaží se pracovat na zlepšení své situace. Jelikož má malý příjem, potěší ji jakákoli pomoc se zútulněním domácnosti. Moc ráda by měla mikrovlnku, aby si mohla snadněji ohřívat jídlo.

 

Pokud chcete Štěpánku na Vánoce obdarovat, kontaktuje prosím sociálního pracovníka Matouše Zemka, a to buď na emailu matous.zemek@nadeje.cz nebo na telefonu 775 018 156. 


Méně...